29

JUL'15

 

Birbirinden kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunan Sefamerve indirime giren ürünlerini de sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Yılın 365 günü Sefmaerveyi web sitemizden takip ederek hem indirimli ürünlerimize ulaşabilir hem avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

 

 

27

JUL'15
 
 
Sefamervenin birbirinden şık yeni elbise modellerini incelediniz mi? İster özel günlerinizde ister gündelik yaşamınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu modeller Sefamervede satışa sunuldu. Sizde Sefamerve ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen web sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz de kapıda ödeme yöntemiyle siparişlerinizi verebilirsiniz. Üstelik 100 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ. Sizin için derlediğimiz en yeni elbise modellerini buyrun birlikte inceleyelim.
 

26

JUL'15
 
 
Tevekkül, Allah'a teslim olmak, güvenmek, dayanmak, bağlanmak ve sığınmak anlamlarına gelmektedir.
 

22

JUL'15

 

Sefamerve ekibi olarak bu Ramazanda düzenlemiş olduğumuz "Vesile Olalım" başlıklı hediye Kuran-ı Kerim kampanyası sonuçları yine ramazan ayı içerisinde ilan edilmişti. Bloğumuzda paylaştığımız şanslı kullanıcılarımıza Kuran-ı Kerimleri bir bir ulaşmaya başladı..

20

JUL'15

 

Birbirinden şık tesettür modelleri sizlere sunmaya devam eden Sefamerve aynı zamanda bebeklerinizinde hem rahatlığını hemde şıklığını garanti ediyor. Sizde yeni doğan bebekleriniz için bile web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

16

JUL'15
   
 
 
 
Bayramda baklavayı kendisi hazırlamak isteyenler için kıtır kıtır ev baklavası yapımı ve püf noktaları Sefamerve.com adresinde siz takipçileri için paylaşılıyor. Afiyet olsun!
 

 

16

JUL'15

 

Bir ramazanı daha geride bırakmış olmanın şükrünü eda ederken Sefamerve ekibi olarak ramazanın ülkemiz ve milletimiz adına birlik, beraberlik getirmesini diliyoruz. Öncelikle Rabbimiz tuttuğumuz oruçları yalnızca susuzluk ve açlıktan ibaret olarak değil bilinçli tutulan ve Kabe’de, Mescid-i Nebevide tutulan oruçlara denk saysın inşaAllah.

15

JUL'15 

Ramazanın yirmisekizinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

14

JUL'15 

Ramazanın yirmiyedinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

13

JUL'15

 

Ramazanın yirmialtıncı gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

12

JUL'15

 

 

Ramazanın yirmidördüncü gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

11

JUL'15

 

SARAYBOSNA - Bosna’nın doğusunda bulunan Srebrenitsa, BM’nin "Korunaklı Bölge" ilan ettiği Saraybosna, Bihaç, Gorajde, Zepa ve Tuzla gibi yerlerden biriydi. Srebrenitsa’nın bu özelliğinden dolayı komşu bölgelerden de mülteci akını yaşandı ve katliam öncesinde 45 bine yakın bir nüfus Srebrenitsa’da toplandı. 
 

11

JUL'15 

Ramazanın yirmidördüncü gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

10

JUL'15 

Ramazanın yirmiüçüncü gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

09

JUL'15

 

 

Ramazanın yirmiikinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

08

JUL'15

Avrupa’nın önde gelen e-ticaret firmaları ve e-ticaret derneklerinin üye olduğu Ecommerce Europe, Türk firmasıyla bir ilki gerçekleştirdi.
 

08

JUL'15

 

Okuduğumuz hadîs-i şerîf, Râmûzü’l-ehâdîs’in, birinci cildinin 74. sayfasından.
 
Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem Efendimiz, Hz. Ali Efendimiz’in oğlu Hz. Hüseyin Efendimiz’in, babasından rivayet ettiğine göre, Taberânî kaydetmiş, buyurmuş ki:
 

08

JUL'15

 

Ramazanın yirmibirinci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.

 

 

07

JUL'15

 

Peygamber Efendimiz buyuruyor : “Sizin en hayırlınız Kur’ân’ı öğrenen ve öğretendir.” (Buhârî, Fedâilu’l Kur’ân 21)
 
Bizde Sefamerve ekibi olarak bu ramazan bu hayra ortak olmak istedik. Sevdiklerinize en anlamlı hediyeyi vermek istemez misiniz? İşte size fırsat. 


 
 

07

JUL'15

 

Ramazanın yirminci gününde "Ne yemek yapsam?" sorularınız için  sefamerve'den sizlere derlediğimiz, Oktay Usta'nın lezzetli tariflerinden iftar menünüz.