28

FEB'15

 

“De ki: Bizim başımıza ancak Allah’ın bizim için yazdığı şeyler gelir. O, bizim mevlamızdır. Öyleyse mü’minler, yalnız Allah’a güvensinler.”
— Kur’an-ı Kerim (Tevbe Suresi 51. Ayet Meali)
 
“Allah’a davet eden, salih amel işleyen ve ben gerçekten müslümanlardanım diyen kimseden daha güzel sözlü kim olabilir?”
— Kur’an-ı Kerim (Fussilet Suresi 33. Ayet Meali)
 

 

27

FEB'15

 

 

Birbirinden şık modellerin hergün güncellenerek sizlere sunulduğu web sitemiz Sefamerve hırka modelleri ile de göz dolduruyor. Sizde birbirinde şık hırkaları web sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilerseniz siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. Üstelik 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz. Ürünü kullanmadığınız taktirde hem iade hemde değişim hakkınız mevcuttur.

26

FEB'15

 

 

Kur’an Kıssalarına eğildikçe,insanın yaşayabileceği bütün sıkıntıları Nebi ve Rasüllerin yaşadığını gördü.Onlar bütün belalara rağmen ilahi huzuru yakalamışlardı. 
Kur’an’a bir de bu gözle bakmalıydı. Kıssalara göz gezdirdi,çekilen eziyetlere işaretler koydu: 

25

FEB'15

 

Birbirinden şık modelleri siz kullanıcıları ile buluşturan Sefamervede jile modelleri yenilendi. Farklı renk ve modelleri web sitemiz www.sefamerve.com adresinden detaylı inceleyebilir siparişlerinizi ister kredi kartıyla isterseniz de kapıda ödeme yöntemiyle verebilirsiniz.

 

 

24

FEB'15
 
 
Nefis Muhasebesi
 
İnsanı en güzel surette yaratan yüce Allah, onu başıboş bırakmamıştır. 
 
وَمَا خَلَقْتُ الْجِنَّ وَاْلاِنْسَ اِلاَّ لِيَعْبُدُونِ
 
“Ben  cinleri ve insanları, ancak bana kulluk (ibadet) etsinler diye yarattım “ (Zariyat, 51/56) buyurarak insanın yaradılış amacını bildirmiştir.

23

FEB'15

 

 

Renklerin hayatımızda çok önemli bir yeri vardır. Renkler sayesinde dinamik, heyecanlı, karamsar hatta mutlu olabiliriz. Bu nedenle, renk kullanımı çok önemlidir. Bütün eski öğretilerde, Feng Shui, Reiki gibi renkler ile tedaviler, hatta bazı renkler ile kazanımlarımız olmaktadır.
 
Eski öğretilerde önemli bir renk olan mor, ruhsal enerjinin artmasını ve psikolojik olarak rahatlamayı sağlamaktadır. 

 
 
 

21

FEB'15

 

 

Ali İbn-i ebu Talib (r.a.) Rasulullah (s.a.v.) in şöyle buyurduğunu rivayet etmiştir.
 
” Kim namaz kılmaz ve namazı hafife alırsa ALLAH o kişiyi 6 sı dünyada, 3 ü ölürken 3 ü kabirde 3 üde kabirden çıkarken 15 şeyle cezalandırır. “
 

20

FEB'15

 

Sefamerve her geçen gün kaliteyi uygun fiyata sunmaa devam ediyor. Birbirinden şık kombinlere inanımaz fiyatlara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz özel günlerinizi, dilerseniz de günlük yaşantınızı sefamerve ile taçlandırabilirsiniz. Bu haftasonu zebra desenli bu tuniği değerlendirebilirsiniz. Üstelik eşarp ve çanya uyumu kombine bambaşka bir hava  katıyor. Dilerseniz ayakkabı ve takı seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. İşte sizin için seçtiğimiz bu haftasonu kombinimiz..

 

 

19

FEB'15

 

Şeriat Nedir?
Rabbimiz buyuruyor ki:
   Sonra seni (ya Muhammed!) Emr (imiz) den bir şeriat üzere kıldık. Sen ona tâbi ol, bilmeyen (câhil) lerin isteklerine tâbi olma! (Câsiye, 18)
 

18

FEB'15

 

Birbirinden şık ürünleri sizin için bir araya getiren sefamerve kaliteyi uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor. Sizin için bu hafta hazırladığımız kombin toplamda 6 parçadan oluşuyor. Tercihini tunikten yana kullanan hanımlar için oldukça şık duracak bu kombinleri web sitemizde rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Üstelik fiyatları da gayet uygun. Bu haftaki kombinimizi buyrun birlkte inceleyelim. 
 

17

FEB'15

 

 

Hayatınızın eşinizin evladınızın malınızın gözünüzüün kalbinizin hatta kirpiklerinizin bile değeri paha biçilmezdir.
 
Hayatınızı kuşatan sayısız nimetlere hakkıyla şükrettiğinizden eminmisiniz?
 
İsteklerimiz kabul edilerek bize sunulduğun da,onları çok önemsememiz ve değerlerini şükürle takdir etmemiz gerekir.Elde ettikten sonra unuttuklarımız geri alınacaktır.
 

16

FEB'15

 

 

Günden güne büyüyen tesettür firması Sefamerve'den bir yenilik daha.. Bebek atkı, bere ve şapka satışına başlayan Sefamerve aynı zamanda minenin dünyası markasıylada anlaşa sağladı. Artık pek çok ürünü Sefamervede bulmanız mümkün. çocuklarınız için birbirinden sıcak kış ürünlerini bir araya getirdi.İşte sizin için derlediğimiz modellerden birkaçı..

 

 

14

FEB'15

 

 

Birbirinden şık ürünleri sizin için bir araya getiren sefamerve kaliteyi uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor. Sizin için bu hafta hazırladığımız iki farklı kombin toplamda 6 parçadan oluşuyor. Tercihini tunikten yana kullanan hanımlar için oldukça şık duracak bu kombinleri buyrun birlkte inceleyelim.

 

 

13

FEB'15

 

Şüphesiz her insan öfkelenir ve zaman zaman çevresine kızar. Dinimizde kızmamak değil, öfkesini yenmek istenmiştir. Dinimizin emirlerine uyup yasak ettiklerinden kaçan öfkesini yener, sabra kavuşur. Dinimiz, yapılması imkansız olan şeyi emretmez. 
 
Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Hak teâlâ, kendini sabretmeye zorlayanı sabretmeye muvaffak kılar.) [Buhari]
 

12

FEB'15

 

ABD'nin Kuzey Carolina eyaletinde üç Müslüman öğrencinin dün evlerinde uğradıkları silahlı saldırıda öldüğü bildirildi. Medyada çıkan haberlere göre, 23 yaşındaki Deah Shaddy Barakat, 21 yaşındaki eşi Yusor Muhammed ve 19 yaşındaki baldızı Razan Muhammed Abu-Salha'nın Chapell Hill'deki evlerinde vurularak öldürüldü.Dünya ise duruma tepkisiz.

 

11

FEB'15
Sefamervenin birbirinden şık yeni yelek modellerini incelediniz mi? İster özel günlerinizde ister gündelik yaşamınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu modeller Sefamervede satışa sunuldu. Sizde Sefamerve ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen web sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz de kapıda ödeme yöntemiyle siparişlerinizi verebilirsiniz. Üstelik 100 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ. Sizin için derlediğimiz en yeni yelek modellerini buyrun birlikte inceleyelim.

 

 

 

10

FEB'15

 

Günden güne büyüyen Sefamerve markası yalnız tesettürlü hanımlara hitap etmekle kalmayıp aynı zamanda çocuklarınızı da giydirmeye devam ediyor. Hem kız hemde erkek çocuklarınız için farklı seçenekleri aynı sitede bulmak mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken www.sefamerve.com adresine tıklamak ve tek tıkla tüm avantajları ayağınıza getirmek. İşte sizler için seçtiğimiz birkaç model..

09

FEB'15

 

 

İmâna âit bütün mes’eleleri delilleriyle, tafsilâtlı ve teferruatlı bir surette bilmek, tasdik etmek, tereddütsüz inanmaktır. Böyle bir îman şüphe ve vesveseler karşısında sarsılıp yıkılmaktan kendini koruyabilir.
 
Tahkikî îmanın da pek çok mertebesi vardır.
 

07

FEB'15

 

Birbirinden şık ürünleri sizin için bir araya getiren sefamerve kaliteyi uygun fiyatlara sunmaya devam ediyor. Sizin için bu hafta hazırladığımız blog konumuz takım modelleri. Sefamerve günden güne büyüyen tesettür sektöründe yerini korumayı başaran nadir firmalardan. Çizgisini hiç bozmaması ve müşteri memnuniyetine verdiği önem bu şirketi ön planda tutmaya yetiyor. Site içinde de yeniliğe giden Sefamerve en yeniler kategorisiyle yeni ürünlere daha kısa sürede ulaşmanızı kolaylaştırıyor. İşte sizin için seçtiğimiz modellerin birkaçı..


 

 

06

FEB'15

 

Siziniçin birbirinden şık kombinleri bir araya getiren Sefamerve bu haftasonu içinde yine çok şık ve çok rahat bir kombin hazırladı. Mürdüm rengi ağırlığıyla hem zevkinize hemde cebinize uygun kombinleri sizde detaylı inceleyebilir dilerseniz siparişlerinizi web sitemizden veya 0850 221 30 40 numaralı hattımızdan da verebilirsiniz. Üstelik 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz. Sizde hemen Sefamerve ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.