Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

365 Günde Peygamberimin Arkadaşları Nazmi Taha Kılınç Taha Kilinç 9786051140391

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

516410

FEATURES :

Autor: Nazmi Taha Kılınç, Taha Kilinç Sprache: Türkçe Verlag: Timaş Çocuk EAN: 9786051140391

TÜR :

Kinderbücher Religiöse Bücher

“Sevgili Peygamberimizin, “Ashabım gökteki yıldızlar gibidir. Hangisine uyarsanız, kurtuluşa erersiniz.” hadisinde buyurduğu üzere, Mutluluk Çağı’ndan gönül dünyamıza inen yıldızlardır onlar… Vefası ve fedakârlığıyla Hz. Hatice, sadakatiyle Hz. Ebu Bekir, adaletiyle Hz. Ömr, edebiyle Hz.sman, cesaretiyle Hz. Ali, kahramanlığıyla Hz. Hamza, onlardan en çok duyduklarımız… Peki ya diğerleri?… Bu kitapta, İsmini duyduklarınız yanında duymadığınız daha nice Peygamber arkadaşının var olduğunu görecek ve onlardan çok etkileneceksiniz. Peygamberimizle birlikte yaşadıkları günleri, anlamlı hatıraları, kendilerinden dinleyeceksiniz. Eşsiz erdemlerini okurken onlara hayran kalacaksınız. Peygamberimizin Arkadaşlarının göz kamaştıran dünyalarına adım atmaya var mısınız?..” Sayfa Sayısı: 464 Baskı Yılı: 2016 Dili: Türkçe Yayınevi: Timaş Çocuk
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


04 November Mittwoch-06 November Freitag

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

TAGS