Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Hijab Kleidung


Unter der Garantie von Sefamerve.com werden Ihnen alle Arten von Indoor-Mode angeboten, die Sie sich vorstellen können, von Mantel und Mantel bis zu Abendkleidern, von Tuniken bis zu Tüchern, von Teams bis zu Haşemas.


AbendkleidKleidAnzugTunikaHoseRockTrikotStrickjackenBody & LeggingsKragentuch & ArmtuchPyjamas, UnterwäscheSportMeerHemd & BluseT-shirtKimonoInnenfutterHijab BurkaGesteppte WesteSaloppe SweatWesteSchwarze TunikaRoter RockLanges Kleid  
11792 Produkt
 • KATEGORIE

 • GRÖßE

 • FARBE

 • STOFF

 • MUSTER

 • ACCESSOIRES

 • SAISON

 • GESCHLECHT

 • LÄNGE

 • ALLE PREISE

 • BRANDS

Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$29.00 $17.99
EID SPEZIAL $14.39
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$29.00 $17.99
EID SPEZIAL $14.39
Quick View
$29.00 $17.99
EID SPEZIAL $14.39
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$29.00 $17.99
EID SPEZIAL $14.39
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$29.00 $17.99
EID SPEZIAL $14.39
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
Quick View
$52.00 $28.99
EID SPEZIAL $23.19
    

Weiter ›

Tesettür Giyim Modelleri

Muhafazakar bir yaşam tarzı süren kadınlar trend tesettür giyim modasını dört gözle takip eder oldu. Üstelik daha önce sade renkler ve sade çizgiler kullanılırken şimdilerde şık ve modern tesettür giyim ilgiyle takip ediliyor. Bu sayede herkesin tarzına, stiline, rahatlığına ve inancına göre kendi stilini belirlemesi mümkün hale geldi.

Mont ve kabanlardan abiyelere, tuniklerden şallara, takımlardan haşemalara aklınıza gelebilecek her türlü kapalı giyim modası Sefamerve.com güvencesinde hizmetinize sunuluyor. Binlerce model, uygun fiyat seçenekleri ve büyük beden tesettür giyim ayrıcalığı ile online alışverişin keyfini sürün.

Tesettür Giyimde Kumaş Türleri ve Özellikleri

Yün kumaş soğuk havaların vazgeçilmez kumaşlarının en başında gelir. Yün kumaşlar kullanım açısından da kolaydır. Çok çabuk kirlenmez ve kırışmaz. En önemli özelliği de çok sıcak tutmasıdır. Yün kıyafetinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız elle ve özel deterjanlarıyla yıkamanız gerekir.

Kadife, üzerinde uzun tüyleri sebebiyle yoğun ve sıcak tutan bir kumaş çeşididir. Kadife kumaş genelde elbiselerde ve pantolonlarda tercih edilir.

Tüvit kumaş en çok cekete ve kaban gibi dış giyim ürünlerine yakışsa da etek, pantolon gibi kıyafetler de üretilmektedir. Çok kullanışlı ve sıcak tutan bir kış kumaşıdır.

Krep kumaş dökümlü, salaş bir kumaş türü olduğu için kapalı giyimde çokça tercih edilir. Her vücut tipine yakışır, vücuda yapışmaz. Krepten yapılan kıyafetler şık ve gösterişlidir, bu da yaygınlaşmasının ayrıca nedenidir. Kırışmaz. Terletmeyen, hafif bir kumaştır. Özellikle abiyelerde, tunik modellerinde ve pantolonlarda kullanılmaktadır. Her mevsime uygun olabilecek şekilde üretilmiş birçok çeşidi vardır.

Mamul deri üretiminde kullanılan ham deri yapısı, dokusu, kimyasal bilişimi ve diğer özellikleri kendine has olan doğal bir üründür. Dış giyimde özellikle ceket yapımında kullanılan bir kış kumaşıdır.

Viskon kumaş içerisindeki kumaş karışımları ile ısıya karşı dayanıklı ve parlaktır. Kırışmaya çok dayanıklı ve kolay yıkanabilir kumaşlardır. Bu kumaş türü esnemez ve çekme yapmaz. Çamaşır makinesinde yıkamaya ve çok sıcak olmaması şartıyla ütülenmeye elverişlidir. Bu kumaş türü ile tişört, tesettür giyim elbise, pantolon gibi giysiler üretilir.

İpek kumaşlar kaliteli ve kendine has parlaklığı olan kumaşlardır. Bu kumaşın ipi dayanıklı ve esnektir. Bu kumaş türü kendi ağırlığının yarısı kadar su çeker ve çok çabuk kurur. Dezavantajı ise güneş ışığında rengi solar ve hızlı buruşur. İpek kıyafetlerinizi kuru temizlemeye verebilir veya elde ılık su ile yıkayabilirsiniz. Tesettürlü kadınların özellikle gömlek, elbise ve şal, ipek eşarp türünde tercih ettiği kumaş türüdür.

Şifon kumaşı şeffaf ve hafiftir. Pahalı bir kumaş türüdür. Şifon günlük kullanım için uygun bir kumaştır. Özellikle tesettür abiye elbiselerde ve şallarda tercih edilir.

Saten kumaş çok parlak ve kalın kumaşlardandır. Bu yapısı gereği diğer kumaşlardan çok kolay ayrılabilir. Bu kumaş türü ağırdır ve çok kırışma yapmaz. Saten dayanıklı bir kumaştır ve uzun yıllar kullanılır. Daha sık iç giyimde, elbiselerde ve gömleklerde tercih edilir.

Pamuklu kumaşlar hassastır ve çabuk kırışabilirler. Bu kumaş türü kıyafetlerde dik bir kalıp halinde durur. Pamuk kumaşın en büyük avantajı ise suyu ve nemi içine hapseder. Dezavantajları ise yıkandıktan sona iyice içine çeker ve geç kurur. Pamuklu kumaş genellikle yazlık elbiselerde ve pantolonlarda tercih edilir.

Keten kumaşlar yapı olarak çok dayanıklı kumaşların arasındadır. Bu kumaş türü yüksek ısıda yıkanabilir ve ütülenebilir. Isıya dayanıklı olmasına rağmen giyildiği zaman çok çabuk kırışırlar. Genellikle yazlık tesettür kap ve elbise, pantolon gibi giysilerde tercih edilir.

Tafta kumaş çok sert ve çok sıkı dokunmuş bir kumaş türüdür. Ancak lifler çok düzgün, yani düzdür. Geleneksel olarak, tafta ipekten ya da bir naylon harmanından ya da rayon gibi daha işlenmiş kumaşlar ile yapılabilir. Genellikle elbise astarları için kullanılan çok yönlü tafta, aynı zamanda balo, düğün gibi yerlerde abiye kumaşı ve şallarda tercih edilen bir kumaştır.

Tesettür Giyim Fiyatları

Tesettürlü kadınların inançlarına, yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlarına uygun kıyafetlerin tasarlanmasıyla tesettür giyim tarzı ortaya çıkmıştır. Her sezonda yeni ve farklı tasarımlar ile hazırlanmakta olan tesettür giyim modası yüzlerce farklı ürün ile çeşitlilik sağlıyor. Tesettür giyim fiyatları ürünün kalite, model ve kumaş özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Tarzınıza ve bütçenize uygun en yeni tesettür giyim modellerine Sefamerve.com güvencesinde sahip olabilirsiniz.

Wie trifft man eine Körperauswahl in Hijab-Kleidung?

Hijab-Bekleidungsprodukte werden in reichlich vorhandenen Schnitten und großen Formen hergestellt. Daher kann die Wahl Ihrer Körpergröße nicht schaden.

Wie kann man Eleganz in Hijab-Kleidung sein?

Wer Schwierigkeiten beim Kombinieren hat, kann mit einteiliger Kleidung leicht Eleganz erreichen. Sie können Ihre Kleidungsstücke auch aus engen Farbschattierungen auswählen, um ein eleganteres Aussehen zu erhalten.

Wie kann man Hijab-Kleidungskombinationen machen?

Achten Sie auf Details wie Stoff- und Farbabstimmung. Achten Sie dabei darauf, keine übermusterten und sich bewegenden Teile auszuwählen, die nahe beieinander liegen. Andernfalls wird Ihre Kleidung komplex und sieht müde aus.

Was sind Hijab-Kleidungstypen?

Viele Kleidungskategorien sind jetzt in der Hijab-Kleidung enthalten. Zu den wichtigsten Arten von Hijab-Kleidung zählen Hijab-Kleider, Abaya, Cape, Hijab-Mantel, Tuniken, Schals und Kopftücher.

Was sollte die Farbauswahl in Hijab-Kleidung sein?

Bei der Farbanpassung in Ihren Kombinationen können Sie die gleiche Tönne der gleiche Farben (ton sur ton) und Farbblockierungstrends berücksichtigen. Ton ist eine Kombination von Nahtönen einer einzelnen Farbe. Farbsperrstrom ist die Fähigkeit, entgegengesetzte Farben frei zu kombinieren. Sie können den Farbkreis bei der Auswahl der Kontrastfarben nutzen.