Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Kuranı Kerim Ve Hadisi Şeriflerde Cennetle Müjdelenen Hanımlar 1724769

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

515146

FEATURES :

Autor: Mansur Abdulhakim,Necmeddin Salihoğlu Sprache: Türkçe Verlag: Çığır Yayınları Auflage: 1 EAN: 9786058135819 Cover Zustand: Karton Kapak Maße: 13,5 x 21 Papiertyp: Kitap Kağıdı Seitenzahl: 166 Erscheinungsjahr: 2019

TÜR :

Literaturbücher

Cennetle müjdelenmek en büyük müjdedir.  Zira Allah onlardan  onlar da Allah'tan razı olmuşlardır. Onların adedi de sayılamayacak kadar çoktur. Onları ve sayılarını ancak Allah bilir.Onlar önderler ve örneklerdir.  Bu kitapta kadınlarımıza Rablerini bilen ve O'nun emirlerine tabi olan bazı kadınların  hayatlarından ibret tabloları sunacağız. . Elbette ki bu anlatacaklarımız cennetle müjdelenenlerin tamamı değildir. Bilakis onların yalnızca bir kısmıdır.      Onlar kendilerinden sonra gelen Müslüman kadınlar için en üstün örneklerdir. Bu kitapta bu ümmete mensup olup nübüvvet asrında yaşamış seçkin kadın şahsiyetlerden bir kısmını ve Allah Teâlâ'nın Kur'an-ı Kerim'de zikrettiği geçmiş ümmetlere mensup birkaç hanımı anlatacağız.Allah Teâlâ Kur'an-ı Kerim'de cennetlik olan bazı kadınları zikretmiş ve onları iman edenlere örnek göstermiştir. "Allah îmân edenlere de Fir'avun'un hanımını bir misâl olarak getirdi. Hani (o): 'Rabbim! Senin katında benim için Cennette bir ev yap beni Fir'avun'dan ve onun (kötü) işinden kurtar hem beni bu zâlimler topluluğundan kurtar!' demişti.   (Yine Allah) İmran kızı Meryem'i de (misal verdi). O ırzını korumuştu. Biz de ona ruhumuzdan üflemiştik. O Rabbinin kelimelerini ve kitaplarını tasdik etmiş ve gönülden itaat edenlerden olmuştu." (Tahrim 11-12)Dileğimiz de bu ümmetin erkeklerinin ve kadınlarının onlara tabi olmasıdır. Zira ümmetin erkekleri ve kadınları bu devirde onları değil de sanatçı olduklarını iddia eden bir kısım yoldan çıkmış azgın kişileri örnek alıyorlar. Allah Teâlâ'dan bu işimizde bizi muvaffak kılmasını ve onu kabul buyurmasını niyaz ediyoruz.
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


11 Juli Montag-13 Juli Mittwoch

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

TAGS