Produit Ajouté au Panier

X
COMPLÉTER LA COMMANDE
CONTINUER VOS ACHATS

Magazine - Livre 1724769

DETAILS PRODUIT
CONDITION D’ANNULATION

CODE DE PRODUIT :

515146

CARACTERISTIQUES :

Auteur: Mansur Abdulhakim,Necmeddin Salihoğlu Langue: Türkçe Maison d'édition: Çığır Yayınları EAN: 9786058135819 Édition: 1 État de la pochette: Karton Kapak Dimensions: 13,5 x 21 Type de papier: Kitap Kağıdı Nombre de pages: 166 Année de publication: 2019

TYPE :

Livres de Littérature

Cennetle müjdelenmek en büyük müjdedir.  Zira Allah onlardan  onlar da Allah'tan razı olmuşlardır. Onların adedi de sayılamayacak kadar çoktur. Onları ve sayılarını ancak Allah bilir.Onlar önderler ve örneklerdir.  Bu kitapta kadınlarımıza Rablerini bilen ve O'nun emirlerine tabi olan bazı kadınların  hayatlarından ibret tabloları sunacağız. . Elbette ki bu anlatacaklarımız cennetle müjdelenenlerin tamamı değildir. Bilakis onların yalnızca bir kısmıdır.      Onlar kendilerinden sonra gelen Müslüman kadınlar için en üstün örneklerdir. Bu kitapta bu ümmete mensup olup nübüvvet asrında yaşamış seçkin kadın şahsiyetlerden bir kısmını ve Allah Teâlâ'nın Kur'an-ı Kerim'de zikrettiği geçmiş ümmetlere mensup birkaç hanımı anlatacağız.Allah Teâlâ Kur'an-ı Kerim'de cennetlik olan bazı kadınları zikretmiş ve onları iman edenlere örnek göstermiştir. "Allah îmân edenlere de Fir'avun'un hanımını bir misâl olarak getirdi. Hani (o): 'Rabbim! Senin katında benim için Cennette bir ev yap beni Fir'avun'dan ve onun (kötü) işinden kurtar hem beni bu zâlimler topluluğundan kurtar!' demişti.   (Yine Allah) İmran kızı Meryem'i de (misal verdi). O ırzını korumuştu. Biz de ona ruhumuzdan üflemiştik. O Rabbinin kelimelerini ve kitaplarını tasdik etmiş ve gönülden itaat edenlerden olmuştu." (Tahrim 11-12)Dileğimiz de bu ümmetin erkeklerinin ve kadınlarının onlara tabi olmasıdır. Zira ümmetin erkekleri ve kadınları bu devirde onları değil de sanatçı olduklarını iddia eden bir kısım yoldan çıkmış azgın kişileri örnek alıyorlar. Allah Teâlâ'dan bu işimizde bizi muvaffak kılmasını ve onu kabul buyurmasını niyaz ediyoruz.
DELAIS DE LIVRAISON ESTIMEE

Autres pays


15 Août Dimanche-17 Août Mardi

Les délais de livraison peuvent varier en raison des mesures pandémiques prises par les pays.

Sera Envoyé Par Sefamerve.

Si vous souhaitez un remboursement pour une raison spécifique concernant votre produit, vous pouvez le retourner dans les 14 jours suivant la date à laquelle vous avez reçu votre produit.Ce temps est de 24 heures pour les robes de soirée Tout ce que vous avez à faire est de vous connecter à notre site Web avec votre compte utilisateur sefamerve et de créer un enregistrement de remboursement. Pour plus d'informations sur les remboursements, vous pouvez vérifier en cliquant sur la rubique AİDE et cliquer sur la section Annulation et Remboursement.

Votre procédure de remboursement sera lancée et complété dans les 3 à 5 jours ouvrables,à la reception de l'article.

La procédure de changement n'est valable que pour les commandes de Turquie.

MOTS CLÉS