Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Schwarz Portfolio Handtasche 001156.SIYAH

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

701415

FARBE :

Schwarz

Schwarz farbe verwendet.

En-Boy 30x25 cm'dir. Zarafetin çanta hali: el çantalarıEl çantaları taşıma yöntemi sayesinde oldukça zarif bir görünüm yaratıyor. Biraz zahmetli gibi görünse de bu taşıma yöntemi, klasik ve zarif giyinmeyi sevenlerin vazgeçilmezi. Mini el çantaları gece yemekleri veya özel davetlerde kullanmak için oldukça doğru bir tercih. Böyle bir çanta hem şık hem zarif bir görünüm yaratacaktır. Mini elbise stiletto ve mini bir el çantasıyla davetlerde tüm gözleri üzerinize toplayın!Ofis şıklığına en güzel uyum sağlayan çanta, yine el çantalarıdır. Takım elbisenizle klasik kesim bir el çantasını kombinleyerek uyumu yakalayın. Kalem eteklerle el çantaları mükemmel görünmekte. Kalem eteğinizin altına düz bir spor ayakkabı tercih edip kombinizi el çantasıyla tamamlayın. Bu sayede spor şık bir görünüm yakalayacaksınız. Bu tarz bir kombini ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Son yıllarda artan üretimiyle halka saplı el çantaları karşımıza çıkmakta. El çantalarının zarafetini ikiye katlayan sapı sayesinde klasik kombinlerde oldukça hoş bir görüntü sağlıyor.Klasik ama sade bir kombini tek bir parçayla patlatmak istediğiniz zamanlar olmuştur. İşte tam bu zamanlarda desenli el çantaları kurtarıcımız oluyor.El çantalarının genellikle klasik kombinlerde kullanıldığından bahsettik. Fakat doğru bir el çantasını doğru spor kombinle birleştirerek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Özellikle kumaştan ve ya yumuşak deriden yapılmış bir el çantası spor kombinlerde şık ve cool görünecektir.

VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


09 August Montag-11 August Mittwoch

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird vom Geschäft gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
 

$24.99
IM WARENKORB $12.50
TAGS