Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

İtirazım Var Yusuf Efe Göçer 9786051441603

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

518571

FEATURES :

Autor: Yusuf Efe Göçer Sprache: Türkçe Verlag: Carpe Diem Kitap EAN: 9786051441603

TÜR :

Literaturbücher

Yaşadığım şehirden çok sıkılmıştım... On sekiz yaşıma girmiş, lise son sınıfa gelmiş ve artık bu şehirden gitme zamanımın geldiğini anlamıştım. Kendi kendime, “Mert, oğlum bak, üniversiteyi mutlaka kazanman lazım!” diyordum... Evet, üniversite sınavına girecek, büyük şehirlerden birindeki bir üniversiteyi kazanacak ve bu şehirden kurtulacaktım... Okuyacağım bölüm bile önemli değildi. İzmir veya İstanbul’daki üniversitelerden herhangi birindeki, herhangi bir bölüme kapağı atıp günümü gün ederek yaşamanın hayalini kuruyordum... Zaten neşeli bir tipimdir, ortama alıştığım anda herkesi güldürmek ilk görevim olur. Bu sayede kısa sürede okulun en güzel kızını tavlayacak, grubun popüler çocuğu ben olacaktım... Bizim memleketin erkeklerinin bir hayali vardır; Amerikan filmlerindeki yakışıklı, zengin, herkesin peşinden koştuğu adam olmak... Hah işte, ben de tam o adam olmak istiyordum... Ama nereden bileyim sonradan başıma gelecekleri? Başıma neler mi geldi? Yahu neler gelmedi ki... Dur dur, anlatacağım hepsini. Abi, bildiğin efsane... ... Herkesin bir hikâyesi vardır, ama bazılarınınki biraz farklıdır... Bir tarafı, “Bittin oğlum sen!” raconu keserken, diğer tarafı “Öyleyse yeniden başlarız abi!” diyen Mert’in sıra dışı dönüşüm hikâyesini severek okuyacaksınız... (Tanıtım Bülteninden)
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


21 Mai Freitag-23 Mai Sonntag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
$8.00

$6.99
IM WARENKORB $6.29
TAGS