Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Çağdaş Müslüman Devlette Vatandaşlık Ve Vatan Kavramı 1130076

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

514936

FEATURES :

Autor: Prof. Ali Muhammed Sallabi Übersetzer: Ahmet Aslanoğlu Sprache: Türkçe Verlag: Ravza Yayınları EAN: 9786059261036 Cover Zustand: Karton Kapak Maße: 13,5 x 21 Papiertyp: Kitap Kağıdı Seitenzahl: 288

TÜR :

Kulturbücher

Doğrusu Arap halkları Tunus ve sonu gelmeyecek arap devrimlerinin parlması ile beraber yeni bir merhaleye girmiştir. Bilakis bu daha büyük gelişmelere büyük fikri sarsılmalara gebe olup allahın izni ile bu ümmetin diriliş projesi olarak ıssız çöllere derin dalgalara ve zifiri karanlıklara kadar girecektir. Siyasi iktisadi ve toplumsal düşünce açısından ümmetin karşılaştığı büyük tahrik ve kışkırtmalar sağlam esaslara bağlı çeşitli gayretlerle ve bu ümmeti yönlendirecek amaç ilke ve değerlere gereksinim duyar. Zira islami düşüncenin sonuçları açısından geri kalmışlık nesilleri ancak asırlar boyu öldürücü maddenin Allah'tan uzaklaşmanın manevi değerlere karşı inatça davranmanın ve şaşkın beşeri düşüncelere boyun eğmenin donukluğunu yüklenmiş olan batının akıl sütünden beslenmesine götürür.
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


22 Mai Samstag-24 Mai Montag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

TAGS