Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Silbergrau Wohnaccessoires 26330

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

831565

FARBE :

Silbergrau

Es hat Silbergrau farbe.

Sena Ziyafet Tek Kişilik Kahve  Sunum Seti Gümüş KutuluÜRÜN BİLGİSİ:
Ziyafet Tekli Sunum ürünün üretimi Türkiye'de gerçekleştirilmiştir. Ürünün üretim sürecinde bazı kısımlarında el işçiliği bulunmakta olup ham madde/yarı mamül olarak Zamak kullanılmıştır.

KARGO İÇERİĞİ;
Sena markasının yapmış olduğu, Ziyafet Tekli Sunum adlı ürünün rengi/kaplaması nikel olup


sunum/sergi boyutu ise 17x13x11cm'dir.


Kendi özel kutusunda tarafınıza gönderilecektir.


Ürün 7 parça olup ürünü 1 Adet Porselen Fincan, 1 Adet Fincan Taşıyıcı, 1 Adet Fincan Tabağı, 1 Adet Fincan Tepsisi, 1 Adet Yaldızlı Kahve Su Bardağı, 1 Adet İkramlık Kapağı oluşturmaktadır.

ÜRÜN BAKIM/TEMİZLİK
Ürünün zamak kısımları makinede kesinlikle yıkanmamalıdır. Zamak temizliğin de nemli bir bez kullanılarak temizlenip kuru bez ile kuru bırakılmalıdır. Zamak yapısı gereği zamanla matlaşma yapabilir. Bu gibi durumlarda pamuk yardımı ile sildiğinizde eski parlaklığına geri getirebilirsiniz. Asla ıslak veya nemli bırakmayınız.Cam kısımlarını makinede yıkayabilirsiniz. Öncelik olarak ürün temizliğinin el de yapılması daha uygundur. Nemli bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir. Cam yüzeylerde kılcal çizikler oluşmaması için gazete vb. gibi metaryeller ile kurulamayınız veya parlatmaya çalışmayınız.Porselen kısımlar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak ürünlerin altın, platin gibi kaplamalarının, özel renklendirilmiş desenlerinin ve hammadde özelliklerinin uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalmasını sağlamak adına elde yıkanması daha uygundur.

VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


06 Juli Mittwoch-08 Juli Freitag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird vom Geschäft gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
$99.00

$84.99

Ausverkauft!

Inform
TAGS