Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Schwarz GELDBÖRSEN 001149.SIYAH

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

699091

FARBE :

Schwarz

STOFF :

Kunstleder

MUSTER :

Gemustert

SAISON :

4 Jahreszeiten

Schwarz farbe verwendet. Kunstleder wird verwendet. Entworfen mit gemustertem Stoff. Es ist für vier Jahreszeiten geeignet.

En-Boy 12x9 cm’ dir.Kaliteli ve işlevsel kartlıklarYeni dünyada paradan çok kart kullanmaya başladık. Neredeyse her işimizi kartlarla yapar olduk. Sadece banka, kredi kartları değil her mağazanın ayrı ayrı verdiği kartlara sahibiz. Yeni biriyle tanıştığımızda, özellikle iş hayatımızda tanıştığımız kişiler öncelikle bize kartını uzatıyor. Devamlı alışveriş yaptığımız mağazaların kartlarını sürekli yanımızda taşıyoruz. Hal böyle olunca onlarca karta sahip oluyoruz. Bu kartların da birçoğu sürekli saklamamız ve yanımızda taşımamız gereken kartlardan. Kartları kaybetmeden güvenli bir şekilde taşımak oldukça önemli. Yeni sistem sayesinde sıklıkla kullandığımız kartlar için tasarlanmış kartlık ve cüzdanlar sayesinde sahip olduğumuz onlarca kartı kaybetmeden, yıpratmadan saklayabiliyoruz.Kartlık seçiminde dikkat etmemiz gereken noktalardan bir tanesi fazla bölmeli olması. Kullandığımız onlarca kartı rahatlıkla taşıyabilmemiz için gerekli olan bu bölmeler karları hızlıva bulmamızı da sağlıyor. Kullanacağımız bir kartı diğer onlarca kartın içinden bulana kadar dakikalar harcamak zorunda değiliz. Birçok şeffaf bölmeden yapılmış kartlık ve cüzdanlar sayesinde bu dertten rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Kartlık alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik de kaliteli olması. Kartlıklar sürekli değiştirmek isteyeceğimiz parçalardan değil. Herkes bir kez alıp ömürlük kullanmak ister. Bu nedenle kartlıklar kalitesine dikkat ederek seçmenizi öneririz. Kaliteli bir kartlık kartlarınıza zarar gelmesini de engelleyecektir.Mağazamızda hem şık hem kaliteli onlarca çeşit uygun fiyatlı kartlık cüzdanlar sizleri bekliyor. Bu kartlıklara bir tıkla rahatlıkla ulaşabilirsiniz

VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


02 Oktober Samstag-04 Oktober Montag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird vom Geschäft gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
 

$17.99
IM WARENKORB $8.99

Ausverkauft!

TAGS