Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Schwarz GELDBÖRSEN 001011.SIYAH

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

670199

FARBE :

Schwarz

STOFF :

Kunstleder

MUSTER :

Einfach

SAISON :

4 Jahreszeiten

Schwarz farbe verwendet. Kunstleder wird verwendet. Es ist eine klare Sicht. Es ist für vier Jahreszeiten geeignet.

En-Boy 20x10 cm’ dir.Portföy cüzdanFransızcadan dilimize geçen portföy cüzdan anlamına gelmektedir. Paralar için tasarlanan bu cüzdanlar oldukça kullanışlı cüzdanlardan. Çok fazla bölmesi sayesinde kartların da rahatlıkla taşımamızı sağlıyor. Eskiden sadece siyah ya da kahverengi deriden yapılan cüzdanlar artık seri üretimlerin artması ve modanın da etkisiyle çok farklı tarzda ve tasarımlarda üretilebiliyor. Her zevke uygun portföy cüzdanları bulmak mümkün.Portföy cüzdan alırken dikkat etmeniz gereken üç özellik var. Birincisi alacağınız cüzdanın kaliteli olması. Bu özellik oldukça önemli çünkü biz cüzdanları uzun süreli kullanmak için alıyoruz. Cüzdanlar çantalar gibi sürekli değiştirilen parçalardan değil. Zaten her gün ayrı bir cüzdan kullanmak için kimse parasını tek tek çıkarıp farklı bir cüzdana koymakla uğraşmaz. Portföy gibi para cüzdanları zaten genellikle çantalarda taşınıyor.İkinci olarak seçerken dikkat etmeniz gereken şey de kullanışlı olması. Cüzdanları genellikle hızlıca paramızı veya kartımızı çıkarmamız gereken zamanlarda kullanıyoruz. Bundan dolayı almak isteyeceğimiz şeyi rahatlıkla bulmak ve ulaşmak için kullanışlı olması oldukça önemi. Çok cepli ve çok fazla kart bölmesi olan cüzdanlar kullanışlılık açısından oldukça iyi.Üçüncü bir husussa her şeyde olduğu gibi estetik. Kullandığımız her şeyin şık ve güzel olduğuna dikkat ettiğimiz gibi ne kadar genellikle çanta içinde olsa dahi cüzdanda da şıklığa dikkat etmeliyiz. Bu saydığımız üç özelliği aynı anda barındıran çeşit çeşit cüzdanlara mağazamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz..

VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


29 September Mittwoch-01 Oktober Freitag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird vom Geschäft gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
 

$11.99
IM WARENKORB $6.00

Ausverkauft!

TAGS