Product has been added to Cart

X
GO TO THE CART
CONTINUE SHOPPING

18

JUN'13

 

      Pınar Akşam abiye elbise modelleri siz tesettürlü hanımların beğenisine sunulmaya devam ediliyor. Kalitesi ve şıklığı ile göz alan pınar akşam abaya elbise modelleri tesettür giyim ürünleri arasında oldukça fazla tercih edilmektedir. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan bu elbiseler her ortamda şıklığınıza şıklık katıyor. 

Keywords:

17

JUN'13

 Yaz mevsiminde çekinmeden tercih edebileceğiniz ince kumaştan imal edilmiş feraceler sıcak havalarda sizi seri tutacaktır. Son zamanlarda klasik siyah renk feracelerin yanında tasarımcılar renkli kumaştan imal edilmiş feracelerde üretmeye başlamışlardır.Oldukça şık bir görüntüsü olan tesettür giyim ürünleri arasında yer alan ferace bir çok tesettürlü hanım tarafından tercih edilmektedir.

Keywords:

15

JUN'13

Hesna Şal

 

 

     Şifon kumaştan üretilmiş olan hesna şallar yazlık kullanıma uygundur. Şallar şık tasarımı ile büyük beğeni toplamaktadır. 

 

 

14

JUN'13

 

 

        Sefamerve Abiye Elbiseler. Düğün ve bayramlarda kullanabileceğiniz şık bir o kadarda rahat elbiseler. Şifon kumaş payetlerle süslenmiştir. Elbisemiz çok hafiftir. Tasarımı ile kapalı bayanları etkilemeyi başarmaktadır. Abiyeler sayesinde şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

 

 

13

JUN'13

 

Farklı renklerdeki tuğra tunikler yeni sezon ürünüdür. Tunikler tasarımı ile tesettürlü bayanların dikkatini çekmektedir. Krep kumaştan üretilmiş olan tuniklere uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

12

JUN'13

Yeni sezon kombinler sade bir tasarıma sahiptir. Farklı renklerdeki kombinlere uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz.

22

MAY'13

 

 

    Piri Reis hayranı olduğunu belirten Derya Tuna Hanım Efendiye sefamerve'den  üzerine Piri Reis haritası işlenmiş bir eşarb hediye etti.

Keywords:

20

MAY'13

 

Sefamerve.com'unda sponsorluğunu yaptığı yardım gecesinde tasarımcıların az gelişmiş ülkelerdeki yetimler için tasarladığı kıyafetler satışa sunuldu satıştan elde edilen bütün gelir "Karınca Yuvası" projesi kapsamında az gelişmiş ülkelerdeki yetimlere bağışlandı.

 
Keywords:

17

MAY'13

More when we examine the changes with the present models are used to Pardus. Pardus is quite stylish designs are available today in retrospect than it is today when choosing to wear the veil stylish and trendy ladies simply be dressing up clothes. At the same time the color is very rich in terms of enjoyment and appreciation of contemporary ladies wear the veil Pardus considering models are produced.

Keywords:

17

MAY'13

Son zamanlarda tesettürlü hanımların oldukça sık tercih ettiği örtü olan şal, kumaşı model farkı ve renkleri ile birbirinden ayrılıyor. Farklı renk ve desendeki şallar tesettürlü hanımların zevk ve beğenisine hitap etmektedir. Şal kullanımı kişiden kişiye değişir. Bazı hanımlar şal kullanımında rahat edebileceği gibi bazıları da buna zıt olarak eşarp kullanımının daha rahat olduğunu savunabilir.

Keywords:

16

MAY'13

Keywords:

16

MAY'13

11

MAY'13

Sefamerve.com  meets with his followers new models and vibrant colors 

Keywords:

10

MAY'13

       Famous style designer Esra Seziş selects new models for her fans every week at sefamerve.com  

Keywords:

29

APR'13

Keywords: Mother's Day,

29

APR'13

 

 

Write FERACE coming up with new designs offer gratitude to your liking.
Thanksgiving 2013 Summer FERACE Models and quality as well as a table with FERACE
very comfortable and welcome at the forefront of view,
cool on hot days, this feracelerle spend a season more comfortable.
 
               
 
     

 

 

27

APR'13

  

 

Candidate to be in the hot days of summer approaching Summer Skirts Myred one of our products.
 
Summer skirts is made of thin fabric will keep you cool on hot days, and also into the show.
 
 
 
Keywords:

27

APR'13

Avrupa'nın En iyi teknoloji şirketi oldu.

26

APR'13

 

 

Gülseli Şal Çeşitleri Tammy complete pair you are looking for color and variety of denominator: the shawl.

Seasonal wrop that you can use as usual is suitable for.

 

08

APR'13

Sefamerve TV Reklamı

Keywords: