Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Bayram Ali Çetinkaya Balıkların Duasını Almak 9786059841740

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

512331

FEATURES :

Sprache: Türkçe Verlag: Hayykitap EAN: 9786059841740

TÜR :

Kunstbuch Andere Zeitschriften und Bücher

Gönül medeniyetinden iyilik öyküleri! İncelikler ve zarafetler kitabı bu. Modern zamanlarda artık kanıksanan ama gönül yıkma potansiyeli olan olumsuz davranışları tashih etme kılavuzu aslında. Serçesi ölen çocuğa taziyeye giden bir Peygamber’in ümmeti olduğumuzu hatırlatan bir yol haritası... Günlük hayatın hızı içinde vicdanî öncelikleri unutarak ne kalpler kırdığımızı hatırlatıyor yazar. Aranmayan dostlar, tutulmayan sözler, geç gidilen randevular, zamanında ödenmeyen borçlar, boş çevrilen eller, riyalar, hırslar, kıskançlıklar ve bencillikler... Prof. Dr. Bayram Ali Çetinkaya, bu devirde sıradan, olağan kabul edilen bu davranışların Kur’ân’da ve hadislerde neye karşılık geldiğini araştırıyor. Dünyevileşmenin yüzeyselleştirici etkisine karşı uhrevî hukukun ve nebevî duruşun esaslarını ortaya koyuyor. Gönül medeniyetinden iyilik hikâyeleri eşliğinde... Asri zamanların ‘hastalıklarını’ fark etmek, Kur’âni ve nebevî ahlakla ahlaklanmak, beşerî ilişkilerin esaslarını ‘kaynağından’ öğrenmek için tertemiz bir kaynakla karşı karşıyayız. (Tanıtım Bülteninden)
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


06 Oktober Donnerstag-08 Oktober Samstag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
$5.00

$2.99
SPEZIELL FÜR HEUTE $2.69