Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Söz ve Nişan Tepsisi


Şık ve göz alıcı özel tasarım söz ve nişan tepsileri beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki söz ve nişan tepsilerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Gelin BuketiSöz ve Nişan Tepsisi

Mutluluğa atılan ilk adım söz ve nişan günleridir. Bu özel günlere en özel şekilde hazırlanmak ve kullanılan aksesuar, malzeme, ekipmanları da en özel şekilde seçmek herkesin arzusudur. Söz ve nişan tepsileri de bu arzunuzu gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmaktadır. Farklı materyallerden hazırlanan ve farklı süslemelerle donatılan söz ve nişan tepsisi, bu özel günlerdeki en özel ekipmanlardan biridir. Söz ve nişan günleriniz için özel olarak hazırlanan söz tepsisi ve nişan tepsisi, yüzük yükseltici ve makas gibi diğer aksesuarlarla takım halinde de olabilmektedir. Gelin ve damat adaylarının yüzük takma merasiminde kullanılan birbirinden şık söz ve nişan tepsileri, kategorimizin geniş ürün yelpazesinde sizleri bekliyor.

Söz ve Nişan Tepsileri Ne İçin Kullanılır?

Söz tepsisi ve nişan tepsisi esasında aynı ürünlerdir. Kimileri söz ve nişan törenini bir arada yaparken kimileri bu törenleri ayrı günlerde gerçekleştirmektedir. Söz ve nişanınızı ayrı günlerde yapacaksanız ister aynı tepsiyi her iki günde de kullanabilir isterseniz de her iki tören için ayrı tepsiler kullanabilirsiniz. Söz ve nişan tepsileri; çoğunlukla yüzük yükselticisi ve makasla bir set halinde satışa sunulan ve yüzük takma merasiminde kullanılan ürünlerdir. Yüzük takma merasiminden önce; gelin ve damada takılacak olan söz ya da nişan yüzükleri bu tepsi üzerinde hazırlanır. Bir kurdeleye bağlanan iki yüzük; yüzük yükselticisinin üzerinde yerleştirilir. Yüzük takma merasiminde ise yüzüğü takacak aile büyüğü bu tepsiden yüzükleri alarak gelin ve damada takar.

Söz ve Nişan Tepsisi Modelleri

Söz ve nişan tepsisi modelleri hayli geniş bir yelpazede çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Ahşap nişan tepsisi, ayna nişan tepsisi, cam nişan tepsileri, metal nişan tepsileri gibi modeller en çok tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Nişan tepsileri tekli olarak satılabildiği gibi nişan tepsisi seti halinde de satışa sunulmaktadır. Söz ya da nişan tepsisi modelleri arasından bir seçim yapacağınız zaman; nişanda kullanacağınız diğer malzemelerin tarz ve renklerini, kendi kıyafetinizin rengini ve ortamı göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer otantik bir nişan konseptiniz varsa kütükten tasarlanan söz ve nişan tepsilerini; daha şık ve gösterişli bir ortam varsa taşlı, gold detaylı cam ve ayna tepsileri tercih edebilirsiniz.

Nişan Tepsisi Fiyatları

Mutluluğa atılan özel yolculuğun ilk adımı olan söz ve nişan günlerinde kullanılan temel aksesuar ve malzemeler bulunmaktadır. Söz ve nişan tepsileri de bunlardandır. Nişan tepsisi fiyatları; tepsinin materyaline, kullanılan süsleme malzemelerine, model ve tasarımına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kategorimizde her bütçeye uygun bir söz ve nişan tepsisi bulunmaktadır. Eğer bütçenize uygun, erişilebilir fiyatlarda bir söz & nişan tepsisi arıyorsanız hemen kategorimizdeki modelleri incelemeye başlayabilirsiniz. Söz & nişan tepsilerinin yanı sıra bu özel gününüzde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer tüm ürünleri de incelemek isterseniz Düğün, Kına, Nişan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.