Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Düğün, Kına, Nişan


Birbirinden güzel düğün, kına, nişan süsleri ve aksesuarları hizmetinize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki düğün, kına, nişan ürünlerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Ev TekstiliKişisel BakımTemizlik ÜrünleriDini Kitap & DergiKırtasiyeEv ElektroniğiZikirmatikDüğün, Kına, Nişan Ürünleri

İki insanın hayatlarını birleştirmesi serüveninde çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilir. Düğün, kına ve nişan gibi organizasyonlar bunlardan birkaçıdır. Bu özel organizasyonlarınızın kusursuz ve hayal ettiğiniz gibi olabilmesi için birtakım malzeme, ürün ve gereçlere gereksinim duyabilirsiniz. Alanı süsleme malzemeleri, nişan ve söz gibi davetlerde yüzük tepsileri, saç aksesuarları, gelin çiçekleri, masa süsleme ürünleri bunlardan bazılarıdır. Siz de bu özel günlerinizde hayal ettiğiniz gibi bir alan ve masa yaratmak istiyorsanız; kategorimizde yer alan düğün, kına, nişan ürünlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Düğün İçin Aradığınız Ürünler

Bir çiftin en özel günlerinden biri olan düğün günü için herkes en özenli şekilde hazırlanır. Sizin de düğün gününüz için edinebileceğiniz birtakım özel düğün hazırlıkları ürünleri bulunmaktadır. Gelin taçları, gelin saç aksesuarları, gelin çiçekleri, damat yaka çiçeği bunlardan bazılarıdır. Kendi tarzınıza ve gelinliğinize uygun olan bu ürünler arasından seçiminizi yapabilir ve bu en özel gününüzü en özel detaylarla daha da özel kılabilirsiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz taçlar arasında ayrıca küçük kız çocukları ve nedimeler için özel olarak tasarlanan taçlar da bulunmaktadır. Dilerseniz bu taçlardan nedime sayınız kadar alarak, hem nedimeleriniz için güzel bir hediye bırakabilir hem de nedimelerinizin uyum içinde olmalarını sağlayabilirsiniz. Eğer kendi gelin buketiniz, tacınız ve damat yaka çiçeğinin takım halinde olmasını istiyorsanız ise; gelin çiçeği seti tercih edebilirsiniz. Bu 3’lü sette bu ürünlerin tümü takım olarak yer almaktadır.

Nişan Töreniniz İçin İhtiyacınız Olan Tüm Malzemeler

Mutluluğa ilk adım olarak da tanımlanan söz ve nişan günleri, hem aileler hem de çiftler için mutluluğa giden yoldaki en önemli basamaklardan biridir. Söz ya da nişanınız için en özel parçalara sahip olmak isterseniz kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Nişan tepsisi, makaslar, saç aksesuarları ve nişan hediyelikleri gibi nişan töreniniz için ihtiyacınız olan tüm malzemeler sayfamızda sizleri bekliyor. Nişan tepsileri yüzük tepsileri olarak da bilinmektedir. Nişan töreninin başlayacağı esnada yüzüklerin yerleştirildiği bu tepsiler; ayna, cam, kütük, metal, bakır gibi pek çok materyal üzerine hazırlanmaktadır. Söz ve Nişan Tepsisi kategorimizden tüm bu tepsi modellerini inceleyebilirsiniz.

Aradığınız Tüm Kına Malzemeleri

Kına geceleri, çoğunlukla kadınlar arasında organize edilen; geline ve damada kına yakılması eyleminden adını alan organizasyonlardır. Düğünden birkaç gün önce yapılan kına geceleri için de pek çok malzeme ve ürün bulunmaktadır. Kına hediyelikleri, kırmızı saç aksesuarları, kına tepsisi, kına eldiveni ve pullu bunlardan bazılarıdır. Kına gecelerinde genellikle kırmızı rengi ağırlıkta olduğundan bu ürünler de çoğunlukla kırmızı olarak tasarlanmaktadır. Ancak son yıllarda kaftan ve bindallıların da geniş bir renk seçeneğiyle sunulması sebebiyle tüm malzemeler de geniş bir renk yelpazesine sahip bulunmaktadır. Kategorimiz üzerinden tüm bu kına malzeme ve ürünlerini inceleyerek, dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.