Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Renkli Baby Pflegetasche 9311 Siyah

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

467467

FARBE :

Renkli

Renkli.

ALONE Termal Mama, Biberon Koruyucu ve Çok Amaçlı Çanta* Günlük yaşamınızda ve seyahatlerinizde sıcak veya soğuk mama, anne sütü gibi içecek ve yiyeceklerinizi, dış ısıya ve miktarlarına göre 8 saat  kadar(+- hava şartlarına göre değişiklik sağlayabilir) aynı ısıda koruya bilmenizi sağlar.*Bebeğinizin mamasını ve biberonunu veya anne sütünü muhafaza eder* Ayrıca pompanızı, kaşık, çatal, mama kabı ile biberonlarınızı temiz ve güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar.* Biberonların sıcak veya soğuk kalmasını sağlar. Önceden ısıtılmış suyu/mamayı 8 saate kadar sıcak tutar. Veya önceden soğutulmuş anne sütünü/mamayı 8 saate kadar soğuk tutar.* Termal Ped izolasyonludur. İç Kısmı Komple Termo Folyo Kaplıdır ve Sıvı Su Geçirmez Asetat Kaplıdır * Anne bebek sağlığı için hiçbir modelimizde ve malzemelerimizde kansorojen maddeler içermez anne bebek sağlığı için önemle hazırlanmıştır.  * Şık ve çok yönlü tasarım. Hareket halinde rahatlık sağlar. Fermuarlı, kolay açılır, ayarlanabilir omuz askılıdır.* İçi ve dışını nemli bezle silip, temizleyiniz.* Tüm malzemeler tasarım dikim olarak TÜRK malı olup TÜRKİYE de kendi fabrikamızda TÜRK çalışanlarımız ile üretilip tüm dünyaya  ihraç edilmektedir.Kullanım amaçları :*Aşı ve ilaç sevkiyatlarında* Spor yaralanmalarında* Yiyecek ve içecek muhafazalarında* Okul beslenme çantası* Piknik ve soğuk hava gerektiren yerlerde yiyecekleriniz ve içeceklerinizi güvenle kullanılmaktadır.Bakım Talimatları: * Sadece 30oC elde yıkama, kuru temizleme yapmayınız, ütüleme yapmayınız,tambur kurutma yapmayınız, ağartıcı kullanmayınız, sıkmayınız, gölgede kurutunuz.ÖLÇÜLER: Yükseklik:18 Genişlik:20 Kalınlık:15
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


25 April Samstag-27 April Montag

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.