Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Tasavvuf Yolcularının El Kitabı 1694400

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

515126

FEATURES :

Autor: Dr. Mehmet Şirin Ayiş Sprache: Türkçe Verlag: Ravza Yayınları Auflage: 1 EAN: 9786052154953 Cover Zustand: Karton Kapak Maße: 13,5 x 21 Papiertyp: Kitap Kağıdı Seitenzahl: 320 Erscheinungsjahr: 2018

TÜR :

Religiöse Bücher

Tasavvuf tüm diğer İslami ilimler gibi sonradan çıkmış şerl ilimlerden biridir. Aslı; kişinin kendini ibadete vermesi Allah Teala'ya yönelmesi dünya süsünden ve ziynetinden uzaklaşmasıdır. Bu özelliklerin tamamı sahabe-i kiram ve tabiinin üzerinde olduğu vasıflardır.İkinci asırda insanlar dünyaya meyledince kendini ibadete verenlere "Sofiyye" ve"Mutasavvıfe" adı verildi. Öyle görünüyor ki ilimlerde ihti-saslaşma başlayıp her ilme ayrı bir isim verildiği dönemde buna da bu isim verilmiştir. Esasen başlangıçta "Fıkıh" kelimesi "Tasavvuf" kelimesinin ihtiva ettiği manaları da karşılıyordu. Ancak daha sonra fıkıh ibadet ve muamelat fıkhına hasredildi. Ahlak ve yaşayış bahisleri ondan çıkarıldı. Bunun neticesi olarak fıkıhtan hariç tutulan bu meselelerin ayrı bir isim altında ayrı bir ilim olarak tasnif edilmesi mecburiyeti hasıl oldu. İşte bu ilme de tasavvuf dendi. Dolayısıyla "Tasavvuf" ilmi tipkı "Fıkıh" ilmi gibi öğrenilmesi zaruri ilimlerdendir.
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


29 August Montag-30 August Dienstag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

MENGE :
$12.00

$8.99

Ausverkauft!

Inform
TAGS