Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

İslama Nasıl Davet Edelim 867545

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

514493

FEATURES :

Autor: Prof. Dr. Fethi Yeken Übersetzer: Hüseyin Sevme Sprache: Türkçe Verlag: Ravza Yayınları EAN: 9280000012031 Cover Zustand: Karton Kapak Maße: 12,5 x 19,5 Papiertyp: 2. Hm. Kağıt Seitenzahl: 128

TÜR :

Kulturbücher

Günümüzde kardeşlerimizin bir çoğu İslamı anlamak için çaba göstermekte büyük zaman ve iş gücü harcamaktalar. Ancak bunların bir çoğu metodsuz ve disiplinsiz olduğu için sonuçta fazla bir başarı sağlayamamakta hatta bir çokları karşılaştıkları sorunlar karşısında şaşırmakta İslam davetine nereden ve nasıl başlaşacağını bilememektedirler. İşte bu eseriyle Fethi Yeken özellikle genç kuşağa yönelik davet faaliyeti yürüten kardeşlerin başarılı bir davet çizgisi takip etmeleri için dikkat edilmesi gereken kuralları anlatmakta anlatılması gereken konuları sırayla işlemektedir. Yine davetçi kardeşlerimizin sürekli karşılaştığı kainatın oluşumu ve Allah'ın varlığı gibi metafizik konularla marksizm ve kapitalizm gibi metaryalist felsefenin ürünü olan sistemleri irdelemekte akabinde de İslamın insanlığın tüm ihtiyaçlarını kuşatıcı evrensel düzenini ibadet düzeni sosyal düzen iktisadi düzen ve siyasi düzen başlıkları altında incelemekte her kardeşin anlayıp anlatabileceği tarzda İslamı tanıtmaktadır. Sonuçta İslam davetinin devlete ulaşması için İslami bir cemaatin gerekliliğini vurgulayan müslümanların bu yoldaki faaliyetlerini yoğunlaştırmalarının bir farziyet oluduğunu ifade etmektedir.
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


12 Juli Dienstag-14 Juli Donnerstag

Aufgrund der von den Ländern ergriffenen Pandemiemaßnahmen können die Lieferzeiten variieren

Es wird von Sefamerve gesendet.

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.

TAGS