Ihr Produkt wurde Ihrem Warenkorb hinzugefügt

X
EINKAUF ABSCHLIEßEN
WEITER EINKAUFEN

Grau Baby Pflegetasche 9303 Gri

PRODUKT DETAILS
Rückgaben AGB

PRODUKTNUMMER :

464525

FARBE :

Grau

MUSTER :

Einfach

STOFF :

Polyester

SAISON :

4 Jahreszeiten

Graue Farbe wird verwendet. Es ist eine klare Sicht. Es verhindert oft Faltenbildung durch Verwendung von Polyestergewebe. Es ist für vier Jahreszeiten geeignet.

ALONE ÇANTA  ile kendinizi tamamen konfor kavramına hazırlayın.. * ALONE  ÇANTA tüm seyahatlerinizde en mükemmel yardımcınızdır. Her zaman biraz fazladan kıyafet, yiyecek ve oyuncak ihtiyacı olan bebekler için kısa gezintiler ve uzun yolculuklar için tasarlanmıştır. ALONE ÇANTA da tüm ekstralar için yer mevcuttur. Biberonlar, ıslak mendiller, bebek bezleri kolaylıkla ulaşılabilmesi için ön göze yerleştirilebilir. Ayrıca özel tasarımılıl anne bölmesi ile yanınızda başka bir çanta taşımanıza gerek kalmaz.* bebek arabanıza özel tasarım ,esnek aksesuar sistemi  kancalar ile asılmaktadır.Büyük kolaylık sağlamaktadır.*anne  ve bebek sağlığı  için Hiçbir modelimiz ve malzemelerimizde kansorejen maddeler ,PVC-, Phthalate-, AZO- ve BPA içermez alone çanta detayları* Annelerin vücut sağlığı ön planda tutularak en özel malzemelerle tasarlanan çok hafif çantalar* Çantanın içeri giren herşeyin kaybolduğu karartılı olmaktan kurtaran aydınlık, açık renkli iç tasarım* tüm çantalarda bebek arabası aksesuar sistemi ile tüm bebek arabası modellerine kolayca takılabilmesi Annelerin vucut sağlığı için Özel tasarım S sistem  omuz askısı ile yükünüzü hafifletin.Sıvı geçirmez silinebilir kumaş ile rahatlıkla temizleyebilirsinizAna gözde bulunan çok gözlü bölümler ile  artık eşyalarınızın kaybolmayacak.Ayarlanabilir sırt çantası kayışlarıi ile bedenize göre ayar yapabilme özelliğiPratik kullanım için El tutma sapı ile elde taşıma imkanıTüm çantalarımız 20 kg ağırlık,fermuar açma kapama,ve çanta sürtünme  testinden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır.ÇEK KULLAN ıslak mendil gözü ile  anneler için kolay kullanım sağlanmıştırTüm malzemeler tasarım,dikimi ile TÜRK  malı olupTÜRKİYE,de kendi fabrikamızda TÜRK çalışanlarımız ile üretilip tüm dünyaya  türkiyeden ihraç edilmektedir.* Çantanın içinde oyuncak, bez, biberon bölümleri ile çantanın içinde hiçbirşey kaybolmayacak.Bakım talimatları: * Sadece 30oC elde yıkama, kuru temizleme yapmayınız, ütüleme yapmayınız, tambur kurutma yapmayınız, ağartıcı kullanmayınız, sıkmayınız, gölgede kurutunuz.Paket içeriği:* Bakım çantası* Sırt Askısı* Tüm eşyaları düzenle saklayabilen ön göz.* Bebek arabası takılabilme* Çek kullan pratik ıslak mendil gözüEbatlar Bakım Çantası:Yükseklik:40cmGenişlik:30cmKalınlık:16cm
VORAUSSICHTLICHES LIEFERDATUM

Weitere Länder


16 April Donnerstag-18 April Samstag

Wenn Sie einen gekauften Artikel nach Erhalt aus irgendeinem Grund zurückgeben möchten, müssen Sie dies innerhalb von 14 Tagen tun. Bei Abendkleidung beträgt diese Zeit 24 Stunden. Um diese Retoure vorzunehmen, müssen Sie sich zuerst mit Ihrem Sefamerve Account einloggen und einen Rückgabeanspruch erstellen. Weitere Informationen zur Retoure können Sie über HILFE - SUPPORT unter Rückgabe und Bestellung Stornierung finden.

Nachdem wir die Produkte erhalten haben, wird der Prozess für die Rückgabe gestartet und innerhalb von 3-5 Tagen vollendet.

Produktumtäusche sind jedoch nur für Einkäufe innerhalb der Türkei möglich.
Vielen Dank.