Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Umudun Adı Mavi

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

515169

ÖZELLIKLER :

Yazar: Akın Avcı,Murat Çakır Dil: Türkçe Yayın Evi: Çığır Yayınları Baskı: 1 EAN: 9786057577337 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 11,5 x 19,5 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Sayfa Sayısı: 135 Basım Yılı: 2019

TÜR :

Tarih Kitapları

Bizimkisi bir sevdanın adı idi. Ve sevdası büyük olan insanın önünde ne dağlar dayanır ne yollar ne de engel dedik.. Düştük yollara. Kudüs; neye benzetsek hangi harfleri yan yana koysak da hangi kelimeler hangi cümleler oluşsa da anlatsak bilemedik. Ne desek eksik ne desek yarım.. O öyle bir haldir ki hiç bir şeye benzemez Kudüs; aşktır meşktir zevktir. Tatmayan bilmez; o aşkı o lezzeti. Tadan da ayrı kalmaya dayanamaz. Sevdadır Kudüs. Kudüs'e bir kez gidilir sonrakilerin hepsi dönüştür. Sizler; ey okuyucu belki uzaktan haberdarsınız ve izliyorsunuz ve hatta içiniz yanıyor yüreğiniz yanıyor biliyoruz. 1948 yılından beri Filistin'de günümüze kadar aynı işkenceler aynı işgaller yapılıyor. Bizler burada hatırlatma vazifesini yapıyor ve sizleri Kudüs için Gazze için Filistin için Suriye için Arakan için Doğu Türkistan için Yemen için Afganistan için ve nerede bir mazlum varsa onun için Dua ya ve yardıma davet ediyoruz. Unutmayalım unutturmayalım. Çünkü mazlumların sizden başka umudu yok.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


28 Ocak Cuma-30 Ocak Pazar

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$4.00

$2.99
ETIKETLER