Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Cihad Ruhu Rasulullahın Sav Sahabeye Kazandırdığı

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514482

ÖZELLIKLER :

Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 2 EAN Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 12,5 x 19,5 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Sayfa Sayısı: 128 Basım Yılı: 1998

TÜR :

Tarih Kitapları

Allah Rasulü önce bir avuç müslümanın kalplerine Allah için fedakârlığı cihâdı ve şehâdeti yerleştirdi. Tam onüç yıl süren çile ve işkenceler Allah ve Rasul sevgisiyle yanıp kavrulan bir mü'minler topluluğu oluşturdu.İslâm'la tanışmadan evvel kendi aralarında boğuşan ve darmadağınık bir halde sefalet hayatı yaşayan cahiliyye Arapları İslâm'la şereflendikten sonra birden yeryüzünün en kahraman ve âdil insanları oldular. Karşılarında dayanacak düşman kuvveti bırakmadılar.Neydi o kuvvet?İşte İslâm Orduları bütün düşmanlara nam salan kahramanlıklarını Allah Rasulü Hz. Muhammed (sav)'in kazandırdığı Cihad Ruhu'yla elde etmişlerdi.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


28 Nisan Çarşamba-30 Nisan Cuma

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$6.00

$4.99