Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Mona Lisa 500 Amp 39 Lük Puzzle 42020277197369

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

653139

RENK :

Renkli

Renkli.

500'LÜK PUZZLE.48X68 - ÜRETICI FIRMANIN KAYIP PARÇA SERVISI VARDIR. NASIL TEMIN EDILECEĞI ÜRÜN KUTUSU ÜZERINDE DETAYLI OLARAK AÇIKLANMAKTADIR. - BÜTÜN ÜRÜNLERIMIZ ORIJINAL VE SIFIR AMBALAJINDADIR. ADINIZA FATURALI OLARAK GÖNDERILIR. - SAAT 14:00A KADAR ALINAN SIPARIŞLER AYNI GÜN KARGOYA TESLIM EDILIR. BIRDEN FAZLA SIPARIŞINIZ OLMASI HALINDE AYNI KARGO ILE GÖNDERILIR. SIPARIŞINIZ IÇINDEKI HERHANGI BIR ÜRÜN ÜCRETSIZ KARGO OLMASI HALINDE BÜTÜN SIPARIŞ ÜCRETSIZ KARGO ILE GÖNDERILIR.- İADE ETMEK ISTEDIĞINIZ ÜRÜN ILE BIRLIKTE SIZE GÖNDERILEN IRSALIYELI FATURAYI DA ÜRÜN ILE BIRLIKTE GÖNDERMENIZ GEREKMEKTEDIR. AMBALAJI YIRTIK, YIPRANMIŞ ÜRÜNLER GERI IADE VEYA DEĞIŞIM YAPILAMAZ.

ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


06 Şubat Pazar-08 Şubat Salı

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Mağaza Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$20.00

$18.99