Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Oyuncak & Eğitim


Kız ve erkek çocukları için eğlendirirken eğiten oyuncak & eğitim kategorisine ait onlarca ürün çeşidi beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki oyuncak & eğitim sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Çocuk Giyim & AyakkabıBebek Giyim & AyakkabıKırmızı OyuncakMetal Detay OyuncakAhşap Oyuncak  
43 Ürün Bulundu
  • KATEGORİ

  • TÜM FIYATLAR

  • MARKALAR

HIZLI İNCELE
$88.00
HEMEN AL $44.99
HIZLI İNCELE
$54.00
HEMEN AL $26.99
HIZLI İNCELE
$287.00
HEMEN AL $144.99
HIZLI İNCELE
$287.00
HEMEN AL $144.99
HIZLI İNCELE
$21.00
HEMEN AL $10.99
HIZLI İNCELE
$21.00
HEMEN AL $10.99
HIZLI İNCELE
$118.00
HEMEN AL $59.99
HIZLI İNCELE
$517.00
HEMEN AL $261.99
HIZLI İNCELE
$21.00
HEMEN AL $10.99
HIZLI İNCELE
$65.00
HEMEN AL $32.99
HIZLI İNCELE
$165.00
HEMEN AL $83.99
HIZLI İNCELE
$165.00
HEMEN AL $83.99
    

Devam ›

Oyuncak & Eğitim

Bir çocuğun gelişimine etki eden en önemli araçlardan bir tanesi, doğru ve etkili oyuncak seçimidir. Çocuğunuzun yaşına ve gelişim sürecine uygun oyuncaklar seçtiğinizde hem zihinsel, hem fiziksel, hem de psikolojik gelişimine katkıda bulunur, çok daha keyifli bir çocukluk geçirmesine ve mutlu anılar biriktirmesine destek olursunuz. Çocuğunuzu sevindirecek birbirinden farklı oyuncak çeşitleri için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Her Yaş Grubuna Özel Eğitici Oyuncaklar

Söz konusu eğitici oyuncaklar olduğu zaman her yaş grubuna özel farklı oyuncak çeşitleri ile karşılaşmak mümkündür. Bebeklere özel eğitici oyuncaklar, genellikle oyun kartlarından, çıngıraklı toplardan ve düğmeli, müzikli oyuncaklardan oluşur. Çocuğunuz 1 yaşına ulaştıktan sonra artık neden - sonuç ilişkilerini ve kategorileştirmeyi çok daha iyi yapabilecek bir noktaya gelir; bu yüzden de zihinsel gelişimine daha uygun oyuncaklar seçmek gerekir. 1 yaş eğitici oyuncaklar, 2 yaş eğitici oyuncaklar ve 3 yaş eğitici oyuncaklar olmak üzere farklı yaş gruplarına yönelik eğitici oyuncak modellerini bu kategorimizde inceleyerek çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Oyuncak arabalar, oyuncak hamur çeşitleri ve oyuncak tırlar, özellikle 2 yaşına kadar olan çocukların keyifle oynadığı ürünler arasında yer almaktadır.

Bebeğinizle Keyifli Oyun Vakti!

Her ne kadar bebekler, 6 aya ulaşana kadar kategori ve ilişki kavramlarını tam olarak oturtamıyor olsalar da, içinde bulundukları aya uygun oyuncaklarla oynamaktan her zaman keyif alırlar. 3. ayına kadar sadece siyah beyaz renkleri ayırt edebilen bebekler, bu kilometre taşına ulaşana kadar panda, zebra ya da siyah beyaz bir oyuncak ayı gibi peluş oyuncaklara ilgi gösterebilir. Bebek oyun kartları, üzerlerinde her alan zıt renkler ve eğitici şekiller ile bebeğin zihinsel gelişimine katkıda bulunur. Bebeğiniz oturmaya, kendini kaldırmaya ve emeklemeye başladıkça dünyaya olan ilgisi artar ve daha komplike oyuncaklardan da keyif almaya başlar. Müzik üreten pilli oyuncaklar, ışıklı toplar, ahşap oyuncak uçak ve arabalar gibi oyuncaklarla saatlerce oyalanabilen bebekler, doku ve sesleri keşfederek keyifli bir oyun saati geçirebilirler. Bebeğinizin etkili bir şekilde oyun oynayabilmesi için önüne onlarca farklı oyuncak koymak yerine dönüşümlü bir şekilde en sevdiği oyuncakları ona sunmayı deneyebilirsiniz.

Oyuncak Fiyatları

Kategorimizde yer alan oyuncak fiyatları, oyuncağın işlevine, türüne ve üretildiği malzemeye göre farklılık gösterebilmektedir. Eğer beğendiğiniz eğitici oyuncak ahşap ise, plastik oyuncak çeşitlerine göre bir miktar daha yüksek fiyatlı olabilir. Bununla birlikte ahşap oyuncakların çocuk sağlığı ve gelişimi için çok daha faydalı olduğu bilimsel araştırmalar tarafından kanıtlanmıştır. Ahşap meyve kesme seti, renkli boncuk dizme oyunları, ayıcık giydirme setleri, resim tamamlama yap-bozları ve çok daha fazlası, Sefamerve'nin geniş oyuncak koleksiyonunda anne - babaları bekliyor. 2 yaş oyuncakları ve 3 yaş oyuncakları gibi farklı yaş gruplarına yönelik oyuncak modelleri arasından siz de çocuğunuzun yaşına uygun bir oyuncak seçerek ona harika bir hediyede bulunabilirsiniz. Ahşap bloklar ile çocuğunuzun motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olabilir, eğlenceli bebek kitapları sayesinde ona kitap okuyarak kelime dağarcığının gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli ve keyifli oyuncaklar için doğru yerde olduğunuz kesin. Bebeğinizin giyim ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamak için geniş ürün gamına sahip Bebek Giyim & Ayakkabı kategorimizi de inceleyebilirsiniz.