Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Hasbro Oyun Pie Face Yeni-3 HASE2762

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

510098

RENK :

Renkli

Renkli.

Hasbro Pie Face Düello C0193

5 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Pie Face Düello ile çocuklar birbirlerine meydan okuyor, en hızlı butona basan taraf ise oyunun galibi oluyor. Hasbro imzası taşıyan Pie Face Düello, çocukların sosyal yönlerinin gelişmesine imkan sağlıyor. Oyun sadece çocuklara yönelik değil aynı zamanda ebeveynlerin de dahil olabileceği şekilde tasarlanıyor. Böylelikle keyifli aile aktivitelerine imkan tanınıyor.

Özgün Tasarımıyla İşte Karşınızda Pie Face Düello

Pie Face Düello ile heyecan artıyor, mücadele başlıyor! Kısaca Pie Face büyük küçük herkesin eğlencesi olmaya geliyor. Oyuncular ve rekabeti izlemeyi tercih eden herkes suratını korumakla yükümlü. Pie Face masası kesinlikle kolu hızlı çalışmayanlara göre bir yer değil! Butona yavaş basan yarışmacı suratına kremayı yiyor. Oyun başında Pie Face oyun alanında yer alan elin üzerine yarışmacılar ister sprey krema sürüyor isterlerse de oyuna dahil süngeri yerleştiriyorlar. Ayrıca oyun heyecanını artırmak için ele bir pasta koymak da mümkün. Hasbro Pie Face oyun alanında oyuncular tamamen özgür tutuluyor.

Özgün Kurallarıyla Pie Face ile Düello Hazır

İki ya da daha fazla yarışmacının yer alabildiği Pie Face heyecan dolu saatler vadediyor. Ailelerin en sevdiği oyun olmaya aday Pie Face, oyun alanını tam bir stadyuma çevirebiliyor. Dilerseniz takım halinde dilerseniz de ikiye iki bir turnuva düzenlenebiliyor. Pie Face ile kuralları tamamen siz koyuyorsunuz.

Pie Face ile aileler neşeli zamanlar geçiriyor.
Çocukları kıyasıya bir rekabet bekliyor.
Pie Face oyununa ait tüm parçalar, insan sağlığına zarar vermeyen çevre dostu malzemelerden üretiliyor.
Pie Face Düello Kutu İçeriği

1 adet pasta fırlatıcı
1 adet fırlatma kolu
2 adet çene desteği
2 adet maske
1 adet Pie Face oyun oynama kılavuzu
Eğlencenin Adresi Hasbro

1973 yılında faaliyetlerine başlayan Hasbro, günümüzde onlarca farklı ülkede 7'den 70'e herkesi oyun ve oyuncaklarıyla eğlendiriyor. Kalem ve tekstil ürün üretimiyle faaliyet hayatına adım atan Hasbro, artık oyun ve oyuncak sektöründe dünya devi bir marka olarak biliniyor.
Pie Face Düello, kahkaha dolu bir oyun için tüm aileyi ve arkadaşları bir araya getiriyor! Önce oyuncular sprey kremayı (kutuya dahil değildir) elin üzerine sıkar. Her oyuncu çene desteğine çenesini yerleştirir ve 1, 2, 3 dedikten sonra hızlı bir şekilde butona basmaya başlar. Butona basmak elin rakibe doğru yönelmesini sağlar. El, bir oyuncunun tarafına çok fazla yaklaştığında birdenbire yukarı kalkar ve o oyuncu “PASTA SURAT” olur. Diğer oyuncu da oyunu kazanır.
Kutuya 1 “pasta” fırlatıcı, 1 fırlatma kolu, 2 çene desteği, 2 maske ve oyun kılavuzu dahil.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


25 Ekim Pazar-27 Ekim Salı

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

RENK SEÇENEKLERİ