Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Müslüman Kadının Kimliği

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514466

ÖZELLIKLER :

Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 1 EAN Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 13,5 x 19,5 Kağıt Türü: 1. Hm. Kağıt Sayfa Sayısı: 212 Basım Yılı: 1996

TÜR :

Kültür Kitapları

Peygamber (s.a.v.) Efendimiz; "Siz öncekilerin adetlerine karış karış adım adım uyarsınız. Neredeyse onlar bir fare deliğine girse siz de girmeye kalkarsınız." buyurunca;"Yahûdi ve hristiyanları mı kastediyorsunuz?" denilir. Bunun üzerine Rasullullah (s.a.v.);"Ya kim olacak!" der.Rasullullah (s.a.v.)'in onların deliğe girmesi tarzındaki ifadesi; onları akla hayale gelmeyecek her konuda taklit edeceğimize işarettir...İşte müslümanların durumu ortada!...Fatıma ile Maria ayırdedilemez oldu. Abdullah ile Antoni de öyle. Müslümanda kişilik mi kaldı! Kafire uyma ve ona benzemede; giyim-kuşam davranış ve ilişkilerde tepeden tırnağa onların tıpkısı oldu.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


05 Kasım Cuma-07 Kasım Pazar

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$7.00

$5.99