Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Battaniye


Tek ve çift kişilik, yumuşacık battaniye modelleri beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki battaniye modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Örgü İpiSeccadeBornoz TakımıHavluHalı, Kilim, PaspasMasa ÖrtüsüBattaniye

Battaniye denildiğinde akla ilk olarak; genellikle yünden dokunmuş kalınca örtüler gelse de günümüzde pek çok farklı kalınlık ve kumaşta battaniyeler tasarlanmaktadır. Soğuk kış günlerinin ve serin bahar aylarının vazgeçilmez örtülerinden olan battaniyeler, farklı renk, desen ve kumaş modelleriyle her zevke hitap etmektedir. Ayrıca tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere farklı ölçülerde tasarlanan battaniye modelleri, tüm ihtiyaçlara yöneliktir. Uyurken, TV izlerken ya da salonda uzanırken üstünüze alabileceğinize battaniye modelleri, en şık ve kaliteli seçenekleriyle kategorimizde sizleri bekliyor.

Battaniye Modelleri

Battaniyeler; kumaş yapılarına, ölçülerine ve tasarımlarına bağlı olarak farklı modellerde tasarlanmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz battaniye modelleri arasında; polar battaniye, çift kişilik ve tek kişilik battaniye, yatak örtüsü olarak da kullanılabilen battaniyeler, bebek battaniyesi, tomurcuk çift kişilik battaniye ve püsküllü battaniyelerdir. Bebek battaniyeleri; farklı renk seçenekleriyle hem erkek hem de kız bebeklere göre üretilmektedir. Bebek battaniyesi dokusu olan tomurcuk battaniyeler aynı zamanda yetişkinler için de çift kişilik olarak üretilmektedir. Tomurcuk battaniyeler, sıcacık tutmalarının yanı sıra; şık tasarımları sayesinde yatak örtüsü olarak da kullanılabilmektedirler. Bunların yanı sıra; yatak örtüsü olarak kullanıma uygun çeşitli pamuklu battaniye modellerini de sayfamızda bulabilirsiniz.

Battaniyelerin Farklı Kullanım Alanları

Geçmişte battaniyeler yalnızca soğuktan korunmak ve örtünmek için kullanılıyorken, günümüzde battaniyelerin pek çok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. Soğuk havalarda ısınmak için battaniyeleri yorganın altında ikinci bir örtü olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra; diz battaniyesi olarak da bilinen daha küçük ölçülerdeki battaniyeleri salonda televizyon izlerken ya da uzanırken üstünüze alabilirsiniz. Battaniyelerin aynı zamanda yatak örtüsü işlevi de bulunmaktadır. Özellikle çift kişilik battaniye modellerinde, yatak örtüsü olarak da kullanıma uygun pek çok seçenek bulunmaktadır. Ayrıca özellikle püsküllü battaniyeler, birer koltuk şalı olarak dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedirler. Eğer koltuk şalı olarak kullanmak için bir battaniye almak istiyorsanız; daha küçük ölçülerdeki ve koltuğunuzun rengine uyum sağlayacak renk tonlarındaki battaniye modellerini tercih edebilirsiniz. Kategorimizde tüm bu kullanım amaçlarına hizmet eden pek çok battaniye modeli sizleri bekliyor.

Battaniye Fiyatları

Farklı model ve tasarımlarla sunulan battaniye modelleri, özellikle kış aylarının vazgeçilmez tekstil ürünlerindedir. Aynı zamanda çeyizlerin de olmazsa olmazlarından olan battaniyeler, ev hediyesi olarak da sıklıkla tercih edilen bir üründür. Pek çok farklı amaçla kullanılabilecek battaniye modelleri, tüm bu kullanım alanlarına uyum sağlayacak geniş bir model seçkisiyle beğeninize sunulmaktadır. Bu geniş model seçkisi, kumaş yapısı ve marka gibi etkenler battaniye fiyatlarının değişkenlik göstermesindeki temel etkenlerdir. Kategorimizde her tarza, her eve uygun bir battaniye modeli bulunduğu gibi her bütçeye uygun bir battaniye de bulunmaktadır. Sayfamız üzerinden tüm bu battaniye modellerini inceleyerek, bütçenize en uygun ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz. Battaniye modellerinin yanı sıra; yatak odanıza şıklık katacak birbirinden şık ve göz alıcı yatak örtüsü modelleri de Yatak Örtüsü kategorimizde sizleri bekliyor.