Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Takı


Kolye, küpe, yüzük, bileklik, anahtarlık ve kartlık gibi çeşitli ürünler takı kategorisinde farklı model ve renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki takı modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


TokaKolyeBileklikKüpeYüzükBroşŞal - Eşarp İğnesiTesbihEldivenKemerMaskeBilezikAnahtarlıkSiyah TakıGri TakıPembe TakıTaşlı TakıRenkli TakıGümüş Gri Takı  
27 Ürün Bulundu
  • KATEGORİ

  • RENK

  • TÜM FIYATLAR

  • MARKALAR

HIZLI İNCELE
$9.00
HEMEN AL $4.99
HIZLI İNCELE
$10.16
HIZLI İNCELE
$24.00
HEMEN AL $10.99
HIZLI İNCELE
$68.00
HEMEN AL $11.99
HIZLI İNCELE
$68.00
HEMEN AL $11.99
HIZLI İNCELE
$45.00
HEMEN AL $26.99
HIZLI İNCELE
$48.00
HEMEN AL $27.99
HIZLI İNCELE
$9.00
HEMEN AL $4.99
HIZLI İNCELE
$10.16
HIZLI İNCELE
$10.16
HIZLI İNCELE
$182.00
HEMEN AL $46.99
HIZLI İNCELE
$182.00
HEMEN AL $46.99
HIZLI İNCELE
$68.00
HEMEN AL $11.99
HIZLI İNCELE
$68.00
HEMEN AL $11.99
HIZLI İNCELE
$68.00
HEMEN AL $11.99
HIZLI İNCELE
$68.00
HEMEN AL $11.99
HIZLI İNCELE
$35.00
HEMEN AL $10.99
HIZLI İNCELE
$35.00
HEMEN AL $14.23
    

Devam ›

Takı

 

Bayan giyiminin önemli tamamlayıcıları arasında olan, kombinler için vazgeçilmez parçalar arasında sayılan takı zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Küpelerden kolyelere, bileziklerden broşlara kadar çok geniş bir skalaya sahip olan takılar estetiğin ve bir giyim tarzını daha da güzelleştirmenin önemli sembollerinden de biridir. Stiliniz ya da arayışlarınıza uygun sayısız takı ürünü arasından, kendinize en çok hitap eden parçaları, seveceğiniz yaratıcı tasarımlarıyla kategorimizde size sunuyoruz. Bu büyük aksesuar dünyasının arasında siz de bir modelden diğerine, bir üründen ötekine gezinebilir, keyifle seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Takı Modelleri

 

Takı modelleri denildiği zaman akla ilk gelen ürünlerden biri yüzüklerdir. Evlilik, nişan gibi müesseselerin önemli sembollerinden biri olan yüzük aksesuar eşyası olarak da ön plana çıkmaktadır. Popüler dizi ve filmlerdeki sevilen karakterleri temsil eden yüzükler ürünün seçimi konusunda da belirleyici bir rol oynamaktadır. Siyah taş ve pençe figürlerinin yer aldığı yüzük tasarımı, bunlar arasında öne çıkan modellerden biridir. Elif vav motifli, gümüş yüzük modelleri de ürünün en gözde parçaları arasında yer almaktadır. Takı dünyasının sevilen, farklı motif ve tasarımlarıyla dikkat çeken ürünlerinden biri de bileklikler olarak ön plana çıkmaktadır. Kristal taşlı, gümüş kaplama, solmayan çelikten üretilen çelik bileklik ürünün dikkat çeken modellerinden birkaçıdır. Hem sade hem de gösterişli tasarımlarını görebileceğiniz bileklikler giyiminizi zarif detaylarla bütünleyebileceğiniz aksesuarlardan biridir. Bileklik modelleri içerisinden aradığınız niteliklere sahip olan pek çok bilekliğe ulaşmak için ürün listesini gezebilirsiniz. Hem günlük hayat hem de özel zaman aralıklarında giyim zevkinizi yansıtabileceğiniz en sevilen aksesuarlardan biri de küpelerdir. Küpe modelleri arasında top zincir, renkli ve taşlı, leopar desenli halka küpeler sayısız modeller arasında öne çıkan parçalardan yalnızca birkaçıdır. Kişiliğinizi temsil edebilecek figür ve motiflere de sahip olan küpe düğünlerin, toplantıların ve rutin hayatın vazgeçilmez aksesuar ürünlerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli küpeler arasından bir ya da birkaç parçaya sahip olabilir, aksesuar zevkinizi küpelerle ön plana çıkarabilirsiniz. Toka, kolye, şal ve eşarp iğnesi, kemer gibi daha farklı aksesuarlar içinden tarzınızı yansıtacak onlarca farklı ürün modeli için de kategorilerimizi inceleyebilir, aradığınız parçaları bulmanın memnuniyetiyle kombinleriniz için planlar yapabilirsiniz.

 

Takı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Bir düzine kadar aksesuar ürünü arasından, sayısız farklı modellerinin içinde gezinebileceğiniz takıların öncelik sırası gidilecek yerlere göre değişebilir. Her şeyden önce, temin edeceğiniz ürünlerin kaliteli olması, iyi malzemelerden üretilmiş olmasına önem göstermek gerekmektedir. Bu seçim kriterini arkanıza aldıktan sonra, kişisel tarzını en iyi ifade eden ürünler arasından size en çok cazip gelen modelleri tercih edebilirsiniz. Bir diğer önemli kriter de davetlisi olduğunuz yerin nasıl bir konsept etrafında şekillendiğidir. Gündelik hayatınızda oldukça sevdiğiniz, favori aksesuarınız olarak gördüğünüz bir aksesuar ürünü bir düğün, davet, nikaha giderken yerini bir başka ürünle değiştirebilir. Böyle özel programların olduğu zamanlarda takı seti ürünleri sizin için oldukça ideal aksesuarlar bütününü kapsayabilir. İş görüşmesi gibi daha resmî ortamlar söz konusu olduğu zaman da tercih edeceğiniz takılar farklılık gösterebilir. Bijuteri dünyasının geniş ürün havuzu içerisinden bu ve bunun gibi kriterleri hesaba katarak yapacağınız bir inceleme ile nokta atışı tercihlerde bulunabilirsiniz. Aradığınız tüm takı eşyaları için kategorimizi gezebilir, özellikle incelemek istediğiniz parçalar için de daha spesifik ürün listelerimize göz gezdirebilirsiniz.

 

Takı Fiyatları

 

Hepsi farklı tasarımların ürünü olan takılar, fiyatları bazında da değişkenlik göstermektedir. Bir aksesuar ürününün de modelleri bazında farklı fiyat skalalarına sahip olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Bununla beraber tüm aksesuar parçaları kendi içinde her zevk ve bütçeye uygun aralıklarda seyretmektedir. Takı fiyatları için kategorimizi gezebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanarak istediğiniz parçalara sahip olabilirsiniz. Zarif duruşuyla aksesuar dünyasının önemli bir diğer ürünü olan eldivenleri de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.