Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Multiway Clean Alkolsüz El Ve Cilt Dezenfektanı 1lt 9003-01

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

568214

ÖZELLIKLER :

Miktar: 1 lt

Kişisel hijyene yönelik dezenfektandır.Ağız içinde mikroorganizma üremesini önlemek için,cerrahi ve medikal el dezenfektasyonu için,tüm cerrahi ve medikal müdahale ve muayene işlemler öncesi ve sonrasında ameliyathane ve yoğun bakım servisleri gibi riskli alanlarda umuma açık yerlerde,her türlü aracın ortak kullanılmasından sonra,el ve cilt hijyenine gerek görüldüğü yerlerde ellerinizi ıslatacak miktarda döküp uygulayınız.Yara çevresi ve temizlik bakım solüsyonu,Her türlü yara temizlği ve bakımında kullanılır.Yara çevresin ıslatacak şekilde günde 3-6 kez uygulanır
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


07 Aralık Pazartesi-09 Aralık Çarşamba

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
 

$16.37

Bu Ürün Tükendi!