Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Otağ I Büyük Doğuş Ahmet Şimşirgil

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

517818

ÖZELLIKLER :

Yazar: Ahmet Şimşirgil Dil: Türkçe Yayın Evi: Timaş Tarih EAN: 9786050825312

TÜR :

Tarih Kitapları

Yıllardır birçok tarihçi yetiştiren, yaptığı televizyon programlarıyla ve yazdığı kitaplarla tarihi yediden yetmişe herkese sevdiren Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil'in kaleminden yepyeni bir seri: Otağ! Osmanoğullarının bir cihan devletine dönüşme macerasını anlattığı KAYI serisiyle yüz binlere ulaşan Prof. Dr. Şimşirgil, tarih okunun yayını bu defa daha geriye çekiyor ve İslâmlaşma sonrası Türk tarihini, kurulan devletleri, tarihe yön veren hükümdarları anlatıyor. Herkesin anlayabileceği, akıcı bir üslupla kaleme alınmış Otağ serisinin ilk kitabı Büyük Doğuş Türkler ve İslâmiyet ile alakalı merak edilen pek çok meseleyi aydınlatıyor. -Türkler, gerçekten Şaman mıydı? -Peygamber Efendimiz’in Türklerle alakalı Hadis-i Şerifleri nelerdi? -Tarihi değiştiren Talas Savaşı’nda neler yaşandı? -Türkler, kılıç zoruyla mı Müslüman oldu? (Tanıtım Bülteninden)
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


07 Kasım Pazar-09 Kasım Salı

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$10.00

$8.99
HEMEN AL $8.09

Bu Ürün Tükendi!

ETIKETLER