Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Welıve Multı Kollajen Tip 1 2 3 Welive3027

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

973871
WELIVE TİP 1-2-3 KOLLAJEN, HYALURONİK ASİT, VİTAMİNLER, ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ VE YEŞİL ÇAY İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDA - Cildin normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna, G"Kıkırdağın ve kemiklerin normal fonksiyonu içim gerekli olan normal kolajen oluşumuna, Kan damarlarının normal fonksiyonu için gerekli olan normal kolajen oluşumuna katkıda bulunur. UYARILAR, İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Tavsiye edilen günlük kullanım dozunu aşmayınız. Takviye edici gıdalar, normal beslenmenin yerine geçmez.

Made in Türkiye

ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


24 Mayıs Cuma-27 Mayıs Pazartesi

Mağaza Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$364.00

$187.99

Bu Ürün Tükendi!

Gelince Haber Ver