Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Parla Parla Düz Şifon Şal 1015-04 Mürdüm

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

475710

RENK :

Mürdüm

KUMAŞ :

Şifon

DESEN :

Düz

MEVSIM :

4 Mevsim

KALIP :

Uzunluk: 70-200

Mürdüm renktedir. Şifon kumaş. Sade. 4 Mevsim tercih edebilirsiniz. Standart.
Parla Parla dan alacağınız her ürünle TOGEMDER' e yardımda bulunacaksiniz.TOGEMDER bugüne kadar değerli yardımseverlerin katkı ve desteğiyle çok önemli toplumsal gelişme ve bütünleşme çalışmaları yapmıştır. İhtiyaç sahibi ailelerimize ayni -nakit yardımlar (Giyecek, yakacak, Gıda, ET),Öğrencilere burs yardımları, Bayanlara yönelik meslek edindirme kursları, İhtiyaçlı bölgelere ana okulları yaptırmak gibi çalışmalar yapmıştır.
Daha güzel günler için geleceğe hızla yol alan Türkiye toplumunun huzuru ve barışı için siz değerli hayırseverlerin maddi ve manevi desteğiyle hizmet alanlarımızı genişletmek ve etkinleştirmek arzusundayız.
Siz de bu iyilik bağının bir ilmeği olun. İnsanlığın umudu Türkiye’den parlasın!

Made in Türkiye

ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


29 Eylül Cuma-02 Ekim Pazartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$29.00

$16.99
HEMEN AL $8.50
RENK SEÇENEKLERİ
ETIKETLER