Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Elmunkız Mineddalal

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514917

ÖZELLIKLER :

Yazar: İmam Gazali Çevirmen: Hamidullah Ünal Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 2 EAN: 9786054818808 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 13,5 x 20 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Sayfa Sayısı: 183 Basım Yılı: 2016

TÜR :

Kültür Kitapları

Ey Dinle kardeşim! Sana ilimlerin amacını ve sırlarını farklı mezheplerin yanlışlarını ve derinliklerini yazıp aktarmam için benden istekte bulundun.Aynı zamanda değişik fırka ve anlayış çevrelerinin çalkantılı anlayışları ve görüşleri arasından hakkı nasıl seçip çıkarabildiğimi aralarındaki çelişkili ve birbiriyle tezat oluşturan yollarını da hikaye etmemi benden istedin. Taklitçilik anlayışından kurtularak nasıl gerçekleri görebilme zirvesine ulaştığımı da benden talep ettin.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


04 Ekim Pazartesi-06 Ekim Çarşamba

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$6.00

$4.99
ETIKETLER