Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Pike


Tek ve çift kişilik pamuklu pike modelleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki pike modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Örgü İpiSeccadeBornoz TakımıHavluHalı, Kilim, PaspasMasa ÖrtüsüKrem Ev TekstiliPike

Kalın, kabartmalı pamuklu kumaştan yapılan yatak örtülerinin genel ismi pike olarak bilinmektedir. Çoğunlukla bahar aylarında ve yaz aylarında tercih edilen pikeler, hem örtünmek amacıyla hem de yatak örtüsü işleviyle kullanılabilir. Geniş bir renk, desen ve boyut seçeneğiyle sunulan pike modelleri, her zevke ve her yatak odasına uyum sağlamaktadır. Yaz aylarında yatağın üstünü örtmek için kullanılan pike takımları aynı zamanda sıcak yaz günlerinde uyurken üstüne ince bir örtü almak isteyen kimseler tarafından da tercih edilmektedir. Yatak üstünde örtü olarak kullanıldığında yatak odasına hijyen sağlamanın yanı sıra şık bir dekoratif görünüm de kazandıran pikeler, çeyizlerin de olmazsa olmazlarındandır. Kategorimizde her zevke, her ihtiyaca ve her yatak odasına hitap eden birbirinden şık ve kaliteli pike modelleri bulunmaktadır.

Pike Modelleri

Yatakta bedeniniz ile direkt temas eden pike modelleri, yaz aylarında serinlik ve konforlu bir uyku sağlamaktadır. Vücut örtüsü olarak tasarlanan pikeler daha çok düz ve işlemesiz bir tasarıma sahipken; yataklarda örtü niyetiyle kullanılan pike modelleri daha yoğun desen, işleme ve geniş renk seçeneğine sahip bulunmaktadır. Pike modelleri; kumaş cinslerine, kullanılan iplik türüne ve desenlerine göre farklılıklar göstermektedir. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen pike modellerinden bazıları; dantelli pike modelleri, nevresimli pike setleri, çocuk pike modelleri, tek kişilik ve çift kişilik pike modelleridir.

Tek Kişilik & Çift Kişilik Pikeler

Pike modelleri, ölçülerine göre de birbirlerinden farklılık göstermektedir. Farklı yatak boyutları için farklı ölçülerde tasarlanan pikeler, her yatak odasına uyum sağlayabilmektedir. Tek kişilik pike modelleri, tek kişilik yatak ölçülerine uygun olarak üretilirken çift kişilik pikeler iki kişilik yataklara göre üretilir. Ancak her çift kişilik ya da tek kişilik yatağın ölçüsü aynı olmayacağı için pike satın almadan önce yatağınızın ölçüsünü almanızda ve ürün bilgileri kısmından pike ölçülerini incelemenizde fayda var. Çift kişilik pike modelleri arasında; çeyizler için uygun dantelli, saten detaylı ya da işlemeli seçenekler bulunmaktadır. Eğer çeyiz olarak pike satın almak istiyorsanız düz modellerden ziyade bunlar gibi özel detaylara sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Pike Fiyatları

Pikeler, hem uyurken örtünmek hem de yatak örtüsü olarak kullanılabilmektedir. Yatak örtüsü olarak kullanılan pikeler çoğunlukla yastık örtülerine sahip bulunmaktadır. Bu pikeler ayrıca özel detaylara ve modellere sahiptir. Vücut örtüsü olarak kullanılan pikeler ise daha düz ve sade modellerden oluşmaktadır. Dolayısıyla vücut örtüsü olarak kullanılan pike fiyatları diğerlerine göre daha uygun bir fiyat aralığına sahip bulunmaktadır. Kategorimizde bulabileceğiniz pike modelleri, en uygun fiyat garantisi ve en kaliteli seçeneklerle beğeninize sunulmaktadır. Bu pikeler arasından zevkinize ve odanıza en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Pike modellerinin yanı sıra; yatak örtüsü modellerini de incelemek isterseniz ise Yatak Örtüsü kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.