Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Kına Malzemeleri


Çeşit çeşit süslü kına malzemeleri beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki kına malzemelerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Gelin BuketiKına Malzemeleri

Geleneksel bir kutlama töreni olan kına gecesi, düğünden önce düzenlenen ve gelinle damada kına yakılma merasiminin yapıldığı özel bir gecedir. İki insanın hayatını birleştirirken sevdikleriyle bir araya gelerek kutlama yaptığı özel etkinliklerden biri olan kına geceleri için uzun zaman öncesinden çeşitli hazırlıklar yapılmaktadır. Kına gecesini daha da özel kılmak için kullanılan kına malzemeleri de bu hazırlıkların bir parçasıdır. İster evde isterseniz de dışarıda bir mekanda kına gecesi yapacaksanız kategorimizde beğeninize sunulan bu kına malzemeleri arasından ihtiyaç duyduklarınızı ve zevkinize en uygun olanları kolayca sipariş edebilirsiniz. Farklı konseptler için özel olarak tasarlanan kına gecesi malzemeleri geniş ürün seçkisiyle kategorimizde sizlerle buluşuyor.

Kına Malzeme Listesinin Olmazsa Olmazları

Düğün, söz, nişan ya da kına geceniz için alacağınız malzemeleri öncesinde listeleyerek hiçbir eksiği atlamadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kına malzeme listesi yaparken listeye yazacağınız malzemeleri; kıyafet, aksesuarlar, kına yakma ürünleri, süsleme malzemeleri ve hediyelikler olarak ayırabilirsiniz. Kına gecesi kıyafetinde çoğunlukla bindallı ve kaftanlar tercih edilmektedir. Zevkinize en uygun renk ve modeldeki kına kıyafetini tercih edebilirsiniz. Kına yakarken ihtiyaç duyulacak ürünler ise, kına tepsisi, kına, kına eldiveni, gelinin başına örtülen pullu başörtüsü gibi ürünlerdir. Ayrıca kına yakılma esnasında gelinin arkadaşlarının ellerinde taşıdığı mum da listeye eklenmesi gereken malzemelerden biridir. Kına malzemeleri nelerdir denildiğinde akla ilk gelen malzemelerden biri de elbette ki süsleme ürünleridir. Kına fotoğraf çerçevesi, karşılama panosu, konuşma balonları, süs balonları, tüller bu süsleme ürünlerinden bazılarıdır. Kına gecelerinde ayrıca davetlilere kına hediyelikleri de verilebilir. Bunun için ister paketler halinde satılan küçük toz kınaları tercih edebilir isterseniz de canlı bitki, magnet gibi hediyelikleri tercih edebilirsiniz.

Kına Malzemeleri Fiyatları

Farklı kına gecesi konseptleri için geniş bir kına malzemeleri ürün portföyü bulunmaktadır. Kına gecesi organizasyonlarının vazgeçilmez parçalarından olan kına malzemeleri ile siz de kına gecenizi daha özel ve farklı bir hale getirebilirsiniz. Kına malzemelerinin her birini ayrı ayrı seçebileceğiniz gibi kına malzemeleri seti tercih ederek ihtiyacınız olan pek çok ürüne tek bir sette de sahip olabilirsiniz. Kına malzemeleri seti içinde çoğunlukla; kına tepsileri, kına eldivenleri, mumluklar, kına, süsleme ürünleri ve diğer kına aksesuarları yer almaktadır. Kına malzemeleri fiyatları ürünün materyaline, tasarımına ve kullanılan diğer detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Kategorimizde her ihtiyaca uygun kına malzemeleri bulunduğu gibi her bütçeye uygun kına malzemeleri alternatifleri de bulunmaktadır. Siz de kına gecenizi daha özel ve kendinize özgü bir şekilde organize etmek istiyorsanız tüm bu kına malzemelerine göz atabilirsiniz. Kına malzemelerinin yanı sıra; evlilik yolundaki çeşitli merasimlerde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Düğün, Kına, Nişan kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.