Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Gelin Buketi


En şık rengarenk gelin buketleri beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki gelin buketlerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.
Gelin Buketi

Gelin buketi seçimi, düğün alışverişi sırasında en önemli detayların arasında yer alır. Doğru gelin buketi modeli ile gelin olarak kusursuz bir görünüme ulaşmak mümkündür. Gelinlik kombininin o olmadan eksik kaldığı gelin buketi, hem düğün sırasında, hem de fotoğraf çekimlerinde zarif, narin ve feminen bir duruş sergiler. Birbirinden şık ve trend gelin buketi modelleri için bu kategorimizi inceleyebilir, uygun fiyatlara beğeninize sunulan seçenekler arasında gelinliğiniz ile uyumlu bir modelde karar kılabilirsiniz.

Gelin Buketi Modelleri

Sefamerve'nin zengin ürün koleksiyonunda yer alan gelin buketi çeşitleri, bukette kullanılan çiçeğe göre farklılık gösteriyor. Gelin buketi çiçekleri, müstakbel gelinin favori çiçek tercihine ya da beğendiği renk skalasına göre seçilebiliyor. Gelin buketi lale, papatya, gül, şakayık gibi sevilen çiçeklerden meydana gelebiliyor. Örneğin düğününüzde geleneksel ve romantik bir hava hakim olacaksa, gelin buketi kırmızı güllerden oluşacak şekilde tercih edilerek bu romantik havayı destekleyebilir. Gelin buketi beyaz olarak tercih edildiğinde gelinliğin masumiyetini ve saflığını temsilen harika bir uyum oluşturulabilir. Papatyalı gelin buketi, özellikle kır düğünlerinin vazgeçilmez buket seçeneği olurken şakayık gelin buketi, özellikle son yıllarda popüler hale gelen, modern düğünlerin bir numaralı seçimi haline gelmiştir. Birbirinden şık ve zarif gelin buketi seçenekleri için doğru yerde olduğunuz kesin.

Gelin Buketi Seçiminde Bunlara Dikkat

Gelin buketi çiçeği seçerken nokta atışı bir seçimde bulunmak için dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar vardır. Bunlardan bir tanesi, gelin buketindeki çiçeğin hem gelinlik ile, hem de düğünün genel teması ile uyumlu olmasıdır. Salon düğünlerinde düğünün ağırlığını kaldıracak zariflikte ve gösterişte bir gelin el buketi tercihi yapılmalıdır. Öte yandan daha çok doğal aksesuarların hakim olduğu, spor - şık bir temanın kullanıldığı çağdaş düğünlerde ise papatya, ay çiçeği, şakayık, lilyum gibi bitkiler kullanılabilir. Gelin buketi canlı çiçeklerden oluşacak şekilde tercih ediliyorsa, buketin kullanılacağı ana kadar mümkünse suda tutulması, böylece solmasının engellenmesi gerekiyor. Bununla birlikte canlı gelin buketi kullanımında çiçek tohumlarının gelinliğe bulaşmamasına da ayrıca özen göstermek önemli bir hal alıyor. Son olarak gelin buketi satın almadan önce buketin ebatlarına, içerisinde yer alan çiçek dalı sayısına ve beraberinde herhangi bir aksesuarın olup olmadığına da dikkat etmek gerekiyor.

Gelin Buketi Fiyatları

Söz konusu gelin buketi fiyatları olduğu zaman farklı fiyat skalalarının hakim olduğunu söylemek mümkün. Gelin buketi fiyat aralıkları, öncelikle ürünün bir set olup olmadığına göre farklılık gösteriyor. Bir gelin buketi seti, genellikle gelin el buketinden ve damat yaka çiçeğinden oluşuyor. Her ne kadar bu setler, sadece buket fiyatlarına oranla bir miktar daha yüksek fiyatlı olsa da, gelin ile damat arasında hoş bir uyum yakalanmasına vesile oluyor. Bazı gelin buketi setleri, yaka çiçeği ve gelin tacı ile birlikte geliyor. Gelin buketi ve tacı satın alarak onu düğünden ziyade açık havada yapacağınız fotoğraf çekiminde kullanmanız mümkün. Çiçeğin düğün ortasında dağılmaması ya da parçalanmaması için kaliteli malzemeden üretilmiş bir buket seçmek de oldukça önemli. Sefamerve'nin geniş ürün koleksiyonunda yer alan gelin buketi ve gelin buketi seti seçenekleri, hayatınızın en önemli gününde doğru seçimi yapabilmeniz adına burada beğeninize sunuluyor. Renk cümbüşlerinin hakim olduğu zarif ve kaliteli gelin buketleri için kategorimizi incelemeye devam edebilirsiniz. Düğün, kına ve nişanınızda kullanmak üzere birbirinden şık ve kullanışlı diğer aksesuarlar için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.