Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Çeyiz


Her çeşit şık ve zarif çeyiz modelleri beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki çeyiz modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Gelin BuketiÇeyiz Ürünleri

Çeyiz kısaca gelin için hazırlanan her türlü eşya olarak tanımlanabilir. Geçmişte çeyiz gelin ve ailesi tarafından yıllar içinde biriktirilen ürünler iken; günümüzde ise evlilik yoluna giren kadınlar için hazır çeyiz ürünleri tercih edilmektedir. Birbirinden şık ve kaliteli olarak tasarlanan çeyiz ürünleri, uygun fiyatlı seçenekleriyle de alım kolaylığı sağlamaktadır. Çeyiz denildiğinde, evin her alanında kullanılabilecek pek çok ürün akla gelmektedir. Bu yüzden evlilik yolundaki kimseler uzun uzadıya bir çeyiz listesi hazırlayarak, tüm bu eksilikleri atlamadan tamamlamayı tercih edebilirler. Çeyiz listesinde yer alacak ürünleri; mutfak eşyaları, yatak odası tekstili, banyo tekstili, elektrikli ev aletleri ve aklınıza gelen diğer ürünler için farklı bir isimle kategorize edebilirsiniz. Çeyiz listenizde yer alan tüm eksik ürünleri Sefamerve’nin geniş Ev & Yaşam kategorisinde bulabilir, bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Çeyiz Listesinde Yer Alabilecek Mutfak Ürünleri

Çeyiz listenizde kategorize edebileceğiniz mutfak eşyaları ve mutfak ürünleri, aslında çeyizin önemli bir yüzdesini oluşturmaktadır. Çeyiz seti mutfak ürünleri arasında; tencereler, tabaklar, çatal-kaşık-bıçak takımları, bardaklar, cezveler ve çeşitli mutfak ürünleri gibi pek çok ürün yer almaktadır. Çeyiziniz için yemek takımını misafir yemek takımı olarak 12 kişilik, günlük kullanım için günlük yemek takımı olarak ise 6 kişilik tercih edebilirsiniz. Ayrıca pek çok kimse bu yemek takımlarından ayrı olarak kahvaltı takımı, pasta takımı gibi çeşitli setleri de tercih etmektedir. Mutfağınızın ve evinizin büyüklüğüne göre bu ürünler arasından alıp almayacağınızın kararını verebilirsiniz. Mutfak eşyaları arasında ayrıca rendeden limon sıkacağına, nihaleden kesme tahtasına pek çok küçük ürün de yer almaktadır. Bunları unutmamak ve göz ardı etmemek için aklınıza gelen tüm ürünleri bir kağıda yazabilir ve aldığınız ürünleri kağıt üstünde karalayarak, takibini kolaylaştırabilirsiniz.

Çeyiz Listesinde Yer Alabilecek Ev Tekstili Ürünleri

Çeyiz listesinin olmazsa olmaz ürünlerinden biri de ev tekstili ürünleridir. Çeyiz alışverişi yaparken mutfak, banyo, yatak odası, salon ve evin diğer odaları için gerekli olabilecek tekstil ürünlerinin listesinin hazırlamanızda da fayda var. Çeyiz seti oluşturulurken yatak odası tekstilinde yer alabilecek ürünlerden bazıları; nevresim takımları, yatak örtüleri, pike takımları, alez, yorgan ve yastıklar gibi ürünlerdir. Nevresim Takımı kategorimizde çeyizinize şıklık katacak birbirinden şık ve kaliteli nevresim takımları yer almaktadır. Dilerseniz bunları inceleyerek çeyiziniz için aradığınız nevresim takımını bulabilirsiniz. Çeyiz banyo tekstili ürünleri arasında ise; havlular, ayak havluları, banyo paspasları, klozet takımları gibi ürünler bulunmaktadır. Mutfak önlüğü, masa örtüsü, mutfak havluları, el bezleri, fırın eldiveni gibi ürünler ise mutfak tekstili olarak gruplanan çeyiz ürünlerindendir. Tüm bu ürünleri sitemizin sizlere sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz.