Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Bebek Mendil, Kundak, Önlük


Sürekli ihtiyaç duyulan bebek mendil, kundak, önlük modelleri farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlardaki mendil, kundak, önlük modellerine sahip olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Bebek Alt & Üst TakımBebek Body & TulumBebek ElbiseBebek Mendil, Kundak, Önlük

Bebek malzemeleri satın alırken anne babaların pek çok farklı ürüne ihtiyacı doğmaktadır. Bu malzemelerin arasında bebek önlüğü, bebek ağız bezi ve kundak çeşitleri önemli bir rol oynar. Siz de bebeğiniz için bebek mendili, kundak ve mama önlüğü arıyorsanız, Sefamerve'nin geniş ürün koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz.

Çok Amaçlı Bebek Mendilleri

Bebek ağız mendili, çok amaçlı bir kullanım vadederek özellikle annelere büyük kolaylık sağlar. Mama vakti geldiğinde bebeğiniz kaşıkla yemek yemeye henüz alışık olmadığı için mamayı ya da çorbayı ağzına bulaştırabilir. Bu tip durumlarda bir kurtarıcı rolü üstlenen mendiller, bebeğinizin ağzını kolaylıkla ve hızlı bir biçimde silmenize yardımcı olur. Bununla birlikte emzirilen bebekler de bazen emme sonrası ağız çevresinde süt kalıntıları biriktirebilir. Bu gibi durumlarda da elverişli bir hal alan bebek ağız mendilleri, pamuklu kumaşları sayesinde bebeğinizin hassas yüzüne zarar vermez ve ağız çevresini tahriş etmez. Bebek mendillerini emzirme öncesinde ve sonrasında, diş çıkarma döneminde, olası kusmaları önlemekte ve mama sandalyesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Set olarak satılan 5'li veya 10'lu bebek ağız mendilleri sayesinde sürekli olarak kirlenmeye meyilli olan mendilleri kolaylıkla yenileyebilirsiniz. Özellikle beslenme seansları sırasında her daim yanınızda bir ağız mendili bulundurmanız, işinizi kolaylaştıracaktır.

Bebek Kundak Çeşitleri

Özellikle yenidoğan bebekler, hayatlarının ilk birkaç ayında anne rahmindeki sıcak ve korunaklı ortamı özlemeye meyillidir. Bu hissiyatı yaratmanıza imkan tanıyan kundak bebek için ideal bir uyku malzemesi olarak karşınıza çıkar. Bebeğinizi kundakladığınızda sakinleşmesine yardımcı olur, daha rahat bir şekilde uykuya dalmasına destek sağlarsınız. Kundak battaniyesi olarak da bilinen bu ürünler, özel tasarımları ve ölçüleri sayesinde bebeğinizi zorlanmadan kundaklamanıza yardımcı olur. İlk aylarda elleri ve kolları üzerinde çok fazla kontrol sahibi olamayan bebekler, bazen yüzlerini çizebilirler. Bu tip durumlarda da önlem amaçlı olarak kullanabileceğiniz kundak modelleri, bebeğinizi güvenle yatırmanıza olanak sunar. Kundak şeklinde bebek battaniyesi satın olarak siz de bebeğinizi sakinleştirme ve uyutma konusunda hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Birbirinden şık modelleri ile özel olarak üretilen yenidoğan kundak çeşitleri, hem bebeklere hem annelere yüksek konfor ve güvenlik vadediyor.

Mama Vakti Şimdi Daha Keyifli: Bebek Önlükleri

Ek gıdaya geçişte anne babaların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında bebek önlüğü gelmektedir. Eğer sizin de bebeğiniz 6. ayını aştıysa ve katı gıdaya geçişe başladıysanız, siz de onun için sevimli bir önlük satın alarak beslenme saatlerini daha keyifli hale getirebilirsiniz. Çoklu setler halinde satılan bebek önlüğü modelleri, her beslenme sonrası kirlenen önlüğü hızlıca makineye atmanıza ve temiz bir önlük ile beslenmeye devam etmenize yardımcı olur. Son dönemde oldukça popüler hale gelen silikon bebek önlüğü çeşitleri, üzerinde sıvı ve leke tutmama özelliği barındırdığı için annelere daha pratik bir kullanım sunar. Bebek mama önlüğü satın alırken bebeğinizin yaşına uygun bir modelde karar kılmaya özen göstermeli, kullanıcı yorum ve önerilerini de dikkate alarak bir seçim yapmalısınız. Başta bebek önlüğü fiyatları olmak üzere mendil ve kundak fiyatlarını da bu kategorimizde inceleyerek hesaplı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla bebek malzemesi ve bebek giyim ürünleri için Bebek Giyim ve Ayakkabı sayfamızı inceleyebilirsiniz.