Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Hukuki İslamiyye Ve Istılahatı Fıkhiye Kamusu 8 Cilt Şamuha Kağıt

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

514876

ÖZELLIKLER :

Yazar: Ömer Nasuhi Bilmen Dil: Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 3 EAN: 2890000007417 Cilt Durumu: Ciltli Ebat: 16,5 x 23,5 Kağıt Türü: Şamuha Kağıt Sayfa Sayısı: 3335 Basım Yılı: 2019

TÜR :

Hukuk Kitapları

Ömer Nasuhi Bilmen'in "Hukuk-ı İslamiyye ve Istılahat-ı Fıkhiyye Kamusu" adıyla telif ettiği bu eser İslam Hukuku alanında Türkiye'de kaleme alınan en önemli eserdir. Eserde adından da anlaşılacağı üzere hem fıkhi terimler izah edilmiş hem de İslam hukukunun genel konularının tamamı ayrıntılı bir şekilde ele alınmıştır. Ayrıca eserde dört mezhebin görüşleri de mukayeseli bir şekilde verilmiştir.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


09 Ekim Cumartesi-11 Ekim Pazartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$161.00

$159.99
ETIKETLER