Produit Ajouté au Panier

X
COMPLÉTER LA COMMANDE
CONTINUER VOS ACHATS

Maillot de Bain Hijab Bleu Marine 1081

DETAILS PRODUIT
CONDITION D’ANNULATION

CODE DE PRODUIT :

761165

COULEUR :

Bleu Marine

TISSU :

Lycra

MOTIF :

Simple

ACCESSOIRES :

Body inclus

SAISON :

D`été

SEXE :

Femme

Couleur Bleu Marine. Tissu Lycra. Simple. Body inclus. d'été. Femme.
RİVA MERA Mayo Tasarım Tam Kapalı Mayo R1012 – Lacivert
Rivamera mayo tam kapalı mayo lacivert rengindedir. Tunik, eşarp, büstiyer ve pantolon olarak 4 parçadan oluşmaktadır. Ürünün tuniğinde bulunana mürdüm renkli inci detaylar oldukça şık duruyor. Bu ürün 2021 yılı için özel olarak tasarlanmıştır. Kumaşı son derece kaliteli olan bu mayo uygun fiyattadır. Su iticiliği sayesinde ürün kısa sürede kurur. Bu sayede vücuda yapışma yapmaz. Rivamera mayo tasarım tesettür mayo rengi ve modeli oldukça zarif bir görünüme sahiptir. Ürün S, M, L, XL ve XS beden aralıkları ile üretilmektedir. Kumaşı %100 polyester'dir. Aynı zamanda kumaşın içerisinde bulunan likra sayesinde su içerisinde rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Tesettür mayo kumaşı imce dokuya sahiptir. Bu sayede sudan çıktıktan sonra ağırlık hissi uyandırmaz.
Ürün; pantolon, tunik, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşmaktadır.
Kumaş; %100 Polyester
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: S, Boy: 80 cm, Göğüs: 85 cm, Bel: 86 cm, Basen: 105 cm
Modelin Ölçüleri: Boy: 175 cm
Teslimat: Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.
Klor ve tuzlu sudan etkilenmez.
Su itici apreli.
Ağırlık yapmayan, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklılığı ve kırışmama özelliği ile mayo için özel olarak üretilmiş kumaşa sahiptir.
İçeriğindeki likra sayesinde yüzme kolaylığı sağlar.
Kullanılan kumaşlar; Avrupa standartlarında laboratuvarlarda dayanıklılık ve ekolojik testlerden geçerek insan sağlığına zarar verecek madde içermediği tespit edilerek onaylanmıştır. 
RİVA MERA Tasarım Mayo
Bu yaz için sizlere özel olarak tasarladığımız Rivamera mayo tasarım tam kapalı mayo modelini uygun fiyatta sunuyoruz. Ürün kumaşı oldukça dayanıklıdır. Kırışmaz kumaşı sayesinde rahatlıkla hareket etme imkanı sunuyor. Tesettür mayo da bir marka olan Rivamera sizlere kaliteli ürünler sunuyor. Değerli müşterilerimize kesintisiz online hizmet sunuyoruz. Siparişlerinizi 24 saat içinde hazır hale getirerek kargoya teslim ediyoruz.  

Made in Türkiye

DELAIS DE LIVRAISON ESTIMEE

Autres pays


31 Mars Vendredi-03 Avril Lundi

Les délais de livraison peuvent varier en raison des mesures pandémiques prises par les pays.

Sera Envoyé Par le Magasin.

Si vous souhaitez un remboursement pour une raison spécifique concernant votre produit, vous pouvez le retourner dans les 14 jours suivant la date à laquelle vous avez reçu votre produit.Ce temps est de 24 heures pour les robes de soirée Tout ce que vous avez à faire est de vous connecter à notre site Web avec votre compte utilisateur sefamerve et de créer un enregistrement de remboursement. Pour plus d'informations sur les remboursements, vous pouvez vérifier en cliquant sur la rubique AİDE et cliquer sur la section Annulation et Remboursement.

Votre procédure de remboursement sera lancée et complété dans les 3 à 5 jours ouvrables,à la reception de l'article.

La procédure de changement n'est valable que pour les commandes de Turquie.

TAILLE :
XS
S
M
L
XL
QUANTITÉ :

Taille Épuisé

$124.00

$66.99
POUR AUJOURD HUI $33.50
MOTS CLÉS