Produit Ajouté au Panier

X
COMPLÉTER LA COMMANDE
CONTINUER VOS ACHATS

Maillot de Bain Hijab Bleu Marine 46

DETAILS PRODUIT
CONDITION D’ANNULATION

CODE DE PRODUIT :

761201

COULEUR :

Bleu Marine

TISSU :

Lycra

MOTIF :

Simple

ACCESSOIRES :

Body inclus

SAISON :

D`été

SEXE :

Femme

Couleur Bleu Marine. Tissu Lycra. Simple. Body inclus. d'été. Femme.

MARİNA Mayo Tesettür Mayo 1972 – Lacivert

Yaz aylarında tesettür mayo şıklığı için Marina mayo tasarım tesettür mayo modelini tercih edebilirsiniz. Ürün son derece kaliteli kumaştan üretilmiştir. Tam kalıp olarak kendi bedeninizi sipariş verebilirsiniz. Mağazamız siparişlerinizi 24 saat içerisinde kargoya teslim etmektedir. Özenli bir şekilde paketleyerek sizlere güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tesettür mayo modelimiz görseldeki gibidir. Kumaşın %85'i polyester, %15'i ise likra'dır. Bu sayede su içerisinde rahatlıkla hareket etmenizi sağlar ve kumaş ağırlık yapmaz. Uzun süreli kullanımı ile kumaşta kırışıklık olmaz. Ayrıca tuzlu ve klorlu suya karşı da oldukça dayanıklıdır. Modelin renginde değişme görülmez. Marina mayo likralı tam kapalı mayo, lacivert renk üzerine yeşil, krem ve beyaz çiçek desenleri ile oldukça zarif görünüyor.  Ürün; pantolon, tunik, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşmaktadır.
Kumaş; %85 Polyester, %15 Likra
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: S, Boy: 90 cm, Göğüs: 104 cm, Bel: 96 cm, Basen: 112 cm
Modelin Ölçüleri: Boy: 175 cm, Göğüs: 80 cm, Bel: 60 cm, Basen: 91 cm
Teslimat: Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.
Klor ve tuzlu sudan etkilenmez.
Su itici apreli.
Ağırlık yapmayan, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklılığı ve kırışmama özelliği ile mayo için özel olarak üretilmiş kumaşa sahiptir.
İçeriğindeki likra sayesinde yüzme kolaylığı sağlar.
Kullanılan kumaşlar; Avrupa standartlarında laboratuvarlarda dayanıklılık ve ekolojik testlerden geçerek insan sağlığına zarar verecek madde içermediği tespit edilerek onaylanmıştır.
Tam Kapalı Tesettür Mayo
Marina mayo tesettür mayo modelimiz tam kapalı olarak üretilmiştir. Su itici apreli özelliği ile sudan çıkınca hızlı bir şekilde kurur ve bu sayede ağırlık yapmaz. Likralı kumaşı sayesinde kolaylıkla hareket imkânı sunar. Ürünümüz laboratuvar ortamında dayanıklılık ve ekolojik testlerini başarılı bir şekilde geçmiştir. Bu sayede insan sağlığına zararlı bir madde olmadığı kanıtlanmıştır.

 

DELAIS DE LIVRAISON ESTIMEE

Autres pays


29 Août Lundi-30 Août Mardi

Les délais de livraison peuvent varier en raison des mesures pandémiques prises par les pays.

Sera Envoyé Par le Magasin.

Si vous souhaitez un remboursement pour une raison spécifique concernant votre produit, vous pouvez le retourner dans les 14 jours suivant la date à laquelle vous avez reçu votre produit.Ce temps est de 24 heures pour les robes de soirée Tout ce que vous avez à faire est de vous connecter à notre site Web avec votre compte utilisateur sefamerve et de créer un enregistrement de remboursement. Pour plus d'informations sur les remboursements, vous pouvez vérifier en cliquant sur la rubique AİDE et cliquer sur la section Annulation et Remboursement.

Votre procédure de remboursement sera lancée et complété dans les 3 à 5 jours ouvrables,à la reception de l'article.

La procédure de changement n'est valable que pour les commandes de Turquie.

TAILLE :
S
M
L
XL
XXL
QUANTITÉ :

Taille Épuisé

$222.00

$80.99
POUR AUJOURD HUI $48.59
MOTS CLÉS