Produit Ajouté au Panier

X
COMPLÉTER LA COMMANDE
CONTINUER VOS ACHATS

Maillot de Bain Hijab Bleu Marine 1074

DETAILS PRODUIT
CONDITION D’ANNULATION

CODE DE PRODUIT :

710478

COULEUR :

Bleu Marine

TISSU :

Lycra

MOTIF :

Simple

ACCESSOIRES :

Body inclus

SAISON :

D`été

SEXE :

Femme

Couleur Bleu Marine. Tissu Lycra. Simple. Body inclus. d'été. Femme.

Riva Mera Mayo Tesettür Mayo R1009 – Lacivert

Rivamera mayo tam kapalı mayo pantolon, büstiyer, eşarp ve tunik olarak 4 parçadan oluşmaktadır. Ürün S, M, L, XL ve 2XL beden aralıklarında üretilmiştir. Uygun fiyatlarda kaliteli kumaşlarda ürettiğimiz Rivameramarkalı tesettür mayo oldukça dayanıklı birüründür. Bu sayede yıllarca deforme olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rivamera mayo likralı tesettür mayo olarak esnek bir yapıya sahiptir. Kumaşın türü polyester’dir. Ürün yaz mevsimi için özel olarak tasarlanan 2021 koleksiyonudur. Su itici apreli özelliği sayesinde üzerinde suyu tutmaz ve kısa sürede kendiliğinden kurur. Bu sayede vücuda da yapışmaz. Tam kapalı tesettür modeli olarak en çok tercih edilen tasarım mayo modellerimizdendir.  Ürün; pantolon, tunik, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşmaktadır.
Kumaş; %100 Polyester
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: S, Boy: 80 cm, Göğüs: 85 cm, Bel: 86 cm, Basen: 105 cm
Modelin Ölçüleri: Boy: 175 cm
Teslimat: Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.
Klor ve tuzlu sudan etkilenmez.
Su itici apreli.
Ağırlık yapmayan, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklılığı ve kırışmama özelliği ile mayo için özel olarak üretilmiş kumaşa sahiptir.
İçeriğindeki likra sayesinde yüzme kolaylığı sağlar.
Kullanılan kumaşlar; Avrupa standartlarında laboratuvarlarda dayanıklılık ve ekolojik testlerden geçerek insan sağlığına zarar verecek madde içermediği tespit edilerek onaylanmıştır.
Tasarım Tam Kapalı Mayo
Rivamera mayo tesettür mayo lacivert renktedir. Ürün de pantolon etnik desenlere sahip renkli kumaştan tasarlanmıştır. İnce yapıyı ve yumuşak dokusu sayesinde sizlerin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Mağazamız 7/24 online satış hizmetini sunmaktadır. Ürünleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim ederek sizlere en kısa sürede ulaştırılması hedeflenmektedir.

 

DELAIS DE LIVRAISON ESTIMEE

Autres pays


25 Septembre Samedi-27 Septembre Lundi

Les délais de livraison peuvent varier en raison des mesures pandémiques prises par les pays.

Sera Envoyé Par le Magasin.

Si vous souhaitez un remboursement pour une raison spécifique concernant votre produit, vous pouvez le retourner dans les 14 jours suivant la date à laquelle vous avez reçu votre produit.Ce temps est de 24 heures pour les robes de soirée Tout ce que vous avez à faire est de vous connecter à notre site Web avec votre compte utilisateur sefamerve et de créer un enregistrement de remboursement. Pour plus d'informations sur les remboursements, vous pouvez vérifier en cliquant sur la rubique AİDE et cliquer sur la section Annulation et Remboursement.

Votre procédure de remboursement sera lancée et complété dans les 3 à 5 jours ouvrables,à la reception de l'article.

La procédure de changement n'est valable que pour les commandes de Turquie.

TAILLE :
S
M
L
XL
QUANTITÉ :

Taille Épuisé

$65.00

$38.99

Épuisé!

MOTS CLÉS