Produit Ajouté au Panier

X
COMPLÉTER LA COMMANDE
CONTINUER VOS ACHATS

Maillot de Bain Hijab Fumé 1073

DETAILS PRODUIT
CONDITION D’ANNULATION

CODE DE PRODUIT :

710479

COULEUR :

Fumé

TISSU :

Lycra

MOTIF :

Simple

ACCESSOIRES :

Body inclus

SAISON :

D`été

SEXE :

Femme

Couleur Fumé. Tissu Lycra. Simple. Body inclus. d'été. Femme.

Riva Mera Tesettür Mayo R1009 – Füme

Rivamera mayo tam kapalı mayo S, M, L, XL ve XS bedende üretilmiştir. Ürün kumaşı %100 polyester’dir. Siparişlerinizi 24 saat içinde hazır hale getirerek kargoya teslim etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarladığımız Rivamera mayo oldukça beğenilen bir üründür. Kumaşın su iticiliği sayesinde ürün kısa sürede kuru. Böylece vücuda yapışmaz. Rivamera mayo tasarım tesettür mayo içeriğinde bulunan likra sayesinde yüzmeyi kolaylaştırmaktadır. Ürün pantolon, eşarp, büstiyer ve tunikten oluşmaktadır. Kullanılan kumaş laboratuvar ortamında testlerden geçerek insan sağlığına zararı olacak madde içermediğini kanıtlamıştır. Sizlere %100 kaliteli kumaşlar ürettiğimiz tasarım tesettür mayo modellerini sunuyoruz.  Ürün; pantolon, tunik, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşmaktadır.
Kumaş; %100 Polyester
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: S, Boy: 80 cm, Göğüs: 85 cm, Bel: 86 cm, Basen: 105 cm
Modelin Ölçüleri: Boy: 175 cm
Teslimat: Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.
Klor ve tuzlu sudan etkilenmez.
Su itici apreli.
Ağırlık yapmayan, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklılığı ve kırışmama özelliği ile mayo için özel olarak üretilmiş kumaşa sahiptir.
İçeriğindeki likra sayesinde yüzme kolaylığı sağlar.
Kullanılan kumaşlar; Avrupa standartlarında laboratuvarlarda dayanıklılık ve ekolojik testlerden geçerek insan sağlığına zarar verecek madde içermediği tespit edilerek onaylanmıştır.
Füme Tesettür Mayo Modeli
Füme renkli tasarım tesettür mayo kumaşı özel olarak üretilmiştir. Yüzme için tasarlanan bu ürün oldukça dayanıklı ir kumaş yapısına sahiptir. Bu sayede uzun yıllar boyunca deforme olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rivamera mayo pantolonu renkli kumaştan üretilmiştir. Ürünün tuniği, büstiyeri ve eşarbı füme rengindedir. Uygun ödeme imkanından faydalanarak bu ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Rivamera mayo tesettür mayo’yu sipariş verirken kendi bedeninizi aldığınızdan emin olmalısınız.

 

DELAIS DE LIVRAISON ESTIMEE

Autres pays


04 Novembre Jeudi-06 Novembre Samedi

Les délais de livraison peuvent varier en raison des mesures pandémiques prises par les pays.

Sera Envoyé Par le Magasin.

Si vous souhaitez un remboursement pour une raison spécifique concernant votre produit, vous pouvez le retourner dans les 14 jours suivant la date à laquelle vous avez reçu votre produit.Ce temps est de 24 heures pour les robes de soirée Tout ce que vous avez à faire est de vous connecter à notre site Web avec votre compte utilisateur sefamerve et de créer un enregistrement de remboursement. Pour plus d'informations sur les remboursements, vous pouvez vérifier en cliquant sur la rubique AİDE et cliquer sur la section Annulation et Remboursement.

Votre procédure de remboursement sera lancée et complété dans les 3 à 5 jours ouvrables,à la reception de l'article.

La procédure de changement n'est valable que pour les commandes de Turquie.

TAILLE :
XS
S
M
L
XL
QUANTITÉ :

Taille Épuisé

$65.00

$38.99
MOTS CLÉS