Produit Ajouté au Panier

X
COMPLÉTER LA COMMANDE
CONTINUER VOS ACHATS

Jouets Renkli 97457599277318

DETAILS PRODUIT
CONDITION D’ANNULATION

CODE DE PRODUIT :

653258

COULEUR :

Renkli

Renkli.
60 ADET KART (KEÇI, KUZU, INEK, HOROZ, ÖRDEK)
1 ADET ZİL
NEŞELI ÇIFTLIK YEPYENI BIR OYUN, YEPYENI BIR EĞLENCE! NEŞELI ÇIFTLIK OYUNU GÖRSEL ALGIYI GELIŞTIREN BIR DIKKAT OYUNUDUR.
YAŞ GRUBU : 3+ YAŞ
OYUN EN AZ 2, EN FAZLA 6 OYUNCU ILE OYNANIR. OYUNUN AMACI, EN FAZLA KARTI TOPLAYARAK OYUNU KAZANMAKTIR.
OYUNUN OYNANIŞI : OYUNA BAŞLAMADAN ÖNCE HER OYUNCUYA EŞIT MIKTARDA KART DAĞITILIR. OYUN ALANININ ORTASINA HER OYUNCUYA EŞIT MESAFEDE DURACAK ŞEKILDE OYUN ZILI YERLEŞTIRILIR. YAŞI EN KÜÇÜK OLAN OYUNCUDAN BAŞLAYARAK SAAT YÖNÜNDE ILERLEYECEK ŞEKILDE OYUNCULAR KENDI ÖNLERINE KART AÇMAYA BAŞLAR. HER OYUNCU TEK SEFERDE TEK KART AÇAR. AÇILAN HER KARTLA BERABER OYUNCULAR OYUN ALANINDA BEŞ FARKLI HAYVANIN DA BULUNDUĞU ZAMAN ZILE BASARLAR. OYUNCU ZILE BASTIKTAN SONRA BEŞ FARKLI HAYVAN GÖRÜLEBILIR DURUMDA ISE YERDEKI BÜTÜN KARTLARI ZILE BASAN OYUNCU ALIR. ZILE BASILDIĞINDA BEŞ HAYVANIN TAMAMI YERDE AÇIK DEĞILSE HATA YAPAN OYUNCU DIĞER BÜTÜN OYUNCULARA BIRER KART VERMEK ZORUNDADIR. OYUNU OYNAYAN TÜM OYUNCULAR BIR TUR BOYUNCA KART AÇMALARINA RAĞMEN YERDE BEŞ HAYVAN TAMAMLANMAZSA OYUNCULAR KENDI ÖNLERINDEKI KARTLARIN ÜZERINE YENI KARTLAR AÇARLAR. ANCAK HER YENI KART AÇILDIĞINDA ÜZERINE KONULDUĞU KARTI KAPATIR VE O KART OYUN DIŞI SAYILIR. O KARTIN ÜZERINDEKI HAYVANLAR OYUN ALANINA DAHIL SAYILMAZLAR. FAKAT ZILE BASIP KARTLARI ALMAYA HAK KAZANAN OYUNCU YERDEKI KARTLARIN TAMAMINI ALACAKTIR. ELINDE KARTI BITEN OYUNCU OYUNDAN ELENMIŞ SAYILIR, ELINDE KART KALANLARLA OYUNA DEVAM EDILIR. EĞER BIR OYUNCU ZILE HATALI BASTIĞINDA ELINDE HER OYUNCUYA BIRER ADET VEREBILECEK MIKTARDA KART YOKSA ELINDEKI KARTLARI DAĞITTIKTAN SONRA OYUN ALANINDAKI KARTLARDAN TAKVIYE YAPILARAK HER OYUNCUNUN BIRER KART ALMASI SAĞLANIR. OYUNDA SON IKI OYUNCU KALDIĞINDA BIR TARAFIN BÜTÜN KARTLARI BITMESI BEKLENMEDEN, YERDEN BEŞ KEZ KART ALINDIĞINDA OYUN BITMIŞ SAYILIR. KARTLAR SAYILDIĞINDA EN FAZLA KARTI OLAN OYUNCU OYUNU KAZANIR. (OYUNCULARIN OYUN BAŞINDA KARAR VERMESI DURUMUNDA SON TUR 3, 5 VEYA 7 OLARAK BELIRLENEBILIR. İSTENIRSE BIR TARAFIN KARTLARININ BITMESI BEKLENEBILIR.) ALTERNATIF OYNAMA ŞEKLI (KISA OYUN MODU) OYUNUN KURALLARI YUKARIDA ANLATILDIĞI GIBI KABUL EDILIR. ANCAK HER OYUNCUNUN KARTININ BITMESI BEKLENMEDEN, BIR OYUNCUNUN ELINDEKI KARTLAR BITTIĞINDE OYUN BITMIŞ SAYILIR VE OYUNCULARIN ELINDEKI KARTLAR SAYILIR. ELINDE EN FAZLA SAYIDA KART OLAN OYUNCU OYUNU KAZANIR.

Made in Türkiye

DELAIS DE LIVRAISON ESTIMEE

Autres pays


29 Mars Mercredi-31 Mars Vendredi

Les délais de livraison peuvent varier en raison des mesures pandémiques prises par les pays.

Sera Envoyé Par le Magasin.

Si vous souhaitez un remboursement pour une raison spécifique concernant votre produit, vous pouvez le retourner dans les 14 jours suivant la date à laquelle vous avez reçu votre produit.Ce temps est de 24 heures pour les robes de soirée Tout ce que vous avez à faire est de vous connecter à notre site Web avec votre compte utilisateur sefamerve et de créer un enregistrement de remboursement. Pour plus d'informations sur les remboursements, vous pouvez vérifier en cliquant sur la rubique AİDE et cliquer sur la section Annulation et Remboursement.

Votre procédure de remboursement sera lancée et complété dans les 3 à 5 jours ouvrables,à la reception de l'article.

La procédure de changement n'est valable que pour les commandes de Turquie.

QUANTITÉ :
$16.00

$14.99

Épuisé!

Informer