Product Added to Your Cart

X
VIEW CART
CONTINUE SHOPPING

Smoke-Colored Modest Swimwear 1084

PRODUCT DETAIL
REFUND CONDITIONS

PRODUCT CODE :

710155

COLOR :

Smoke-Colored

FABRIC :

Lycra

PATTERN :

Straight

ACCESSORIES :

Bodysuit included

SEASON :

Summer

GENDER :

Female

Lycra fabric provides comfortable use. It has a plain appearance. The body is included in the product. Designed for summer use. Woman.

RİVA MERA Likralı Tam Kapalı Mayo R1013 – Füme

Rivamera mayo tam kapalı mayo füme rengindedir. Ürün pantolon, büstiyer, tunik ve eşarp olarak 4 parçadan oluşmaktadır. Tuniğin alt kısmında bulunana füme renkli inciler modeli oldukça şık gösteriyor. Ürün S, M, L, XL ve XS beden aralıkları ile üretilmiştir. Kumaşı %100 polyester'dir. Yüzme için özel olarak tasarlanan bu ürünü uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rivamera mayo tasarım tesettür mayo 2021 yılı yaz ayı için üretilmiştir. Ürün kaliteli kumaşı sayesinde su itici apreli özelliğine sahiptir. Sudan çıktıktan sonra kısa süre içerisinde kendiliğinden kurur. Böylece bu tesettür mayo vücuda yapışmaz. Aynı zamanda ürün kumaş kalitesini laboratuvar ortamında kanıtlamıştır. İnsan sağlığını tehdit edecek madde içermediğini ispatlanmıştır.  Ürün; pantolon, tunik, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşmaktadır.
Kumaş; %100 Polyester
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: S, Boy: 80 cm, Göğüs: 85 cm, Bel: 86 cm, Basen: 105 cm
Modelin Ölçüleri: Boy: 175 cm
Teslimat: Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.
Klor ve tuzlu sudan etkilenmez.
Su itici apreli.
Ağırlık yapmayan, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklılığı ve kırışmama özelliği ile mayo için özel olarak üretilmiş kumaşa sahiptir.
İçeriğindeki likra sayesinde yüzme kolaylığı sağlar.
Kullanılan kumaşlar; Avrupa standartlarında laboratuvarlarda dayanıklılık ve ekolojik testlerden geçerek insan sağlığına zarar verecek madde içermediği tespit edilerek onaylanmıştır.
Tam Kapalı Mayo
Rivamera mayo likralı tam kapalı mayo rengi ve modeli ile oldukça modern duruyor. Ürün son derece kaliteli kumaştan tasarlanmıştır. Siparişlerinizi 24 saat içerisinde kargolayarak en kısa sürede sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz. Orijinal ambalajı içerisinde sizlere gönderdiğimiz bu ürüne uygun fiyatta sahip olabilirsiniz.

 

ESTIMATED DELIVERY DATE OF THE PRODUCT

Other Countries


29 September Wednesday-01 October Friday

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

Will Be Sent By The Store.

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

SIZE :
S
M
L
XL
QUANTITY :

Size Sold out!

$65.00

$34.99
TAGS