Product Added to Your Cart

X
VIEW CART
CONTINUE SHOPPING

Smoke-Colored Modest Swimwear 1076

PRODUCT DETAIL
REFUND CONDITIONS

PRODUCT CODE :

761191

COLOR :

Smoke-Colored

FABRIC :

Lycra

PATTERN :

Straight

ACCESSORIES :

Bodysuit included

SEASON :

Summer

GENDER :

Female

Lycra fabric provides comfortable use. It has a plain appearance. The body is included in the product. Designed for summer use. Woman.

Riva Mera Tesettür Mayo R1010 – Füme

Rivamera mayo tam kapalı mayo füme rengindedir. Ürün bu yaza özel olarak tasarlanmıştır. S, M, L, XL ve XS beden aralıklarında üretilmektedir. Su itici apreli özelliği ile sudan çıktıktan kısa süre içerisinde kendiliğinden kurulmaktadır. Aynı zamanda kumaşın ince dokusu ile ağırlık hissi uyandırmaz. Kaliteli kumaştan üretilen tesettür mayo modeli %100 polyester'dir. İçeriğinde bulunan likra sayesinde su içerisinde kolaylıkla hareket edebilirsiniz. Rivamera mayo tasarım tesettür mayo ürünü pantolon, eşarp, büstiyer ve tunikten oluşmaktadır. 24 saat içerisinde ürünü kargoya teslim ederek kısa sürede size ulaşmasını sağlıyoruz. Ürünün kumaşı laboratuvar ortamında testlerden geçirilerek insan sağlığını etkileyecek madde kullanılmadığını kanıtlamıştır. Güvenilir bir şekilde kendi bedeninize uygun bedeni sipariş verebilirsiniz.  Ürün; pantolon, tunik, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşmaktadır.
Kumaş; %100 Polyester
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: S, Boy: 80 cm, Göğüs: 85 cm, Bel: 86 cm, Basen: 105 cm
Modelin Ölçüleri: Boy: 175 cm
Teslimat: Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.
Klor ve tuzlu sudan etkilenmez.
Su itici apreli.
Ağırlık yapmayan, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklılığı ve kırışmama özelliği ile mayo için özel olarak üretilmiş kumaşa sahiptir.
İçeriğindeki likra sayesinde yüzme kolaylığı sağlar.
Kullanılan kumaşlar; Avrupa standartlarında laboratuvarlarda dayanıklılık ve ekolojik testlerden geçerek insan sağlığına zarar verecek madde içermediği tespit edilerek onaylanmıştır.
Tam Kapalı Tesettür Mayo
Ürün kaliteli kumaşı sayesinde uzun süreli kullanım için uygundur. Rivamera mayo likralı tesettür mayo orijinal ambalajı ile size gönderilmektedir. Kolları ve pantolonu likralı kumaştan özel olarak tasarlanmıştır. Kolay yüzme olanağı, su iticiliği ve dayanıklı kumaşı sayesinde oldukça kullanışlı bir üründür. Likralı kumaşı sayesinde hareket engelini ortadan kaldırmaktayız. Tuniğin alt ve kol kısmında bulunan renkli yaprak desenleri oldukça hoş bir görünüm katıyor.

 

ESTIMATED DELIVERY DATE OF THE PRODUCT

Other Countries


02 July Saturday-04 July Monday

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

Will Be Sent By The Store.

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

SIZE :
XS
S
M
L
XL
QUANTITY :

Size Sold out!

$121.00

$60.99
EID SPECIAL $48.79

This Item Is Sold Out!

Notify When in Stock
TAGS