Product Added to Your Cart

X
VIEW CART
CONTINUE SHOPPING

Black Modest Swimwear 101

PRODUCT DETAIL
REFUND CONDITIONS

PRODUCT CODE :

700997

COLOR :

Black

FABRIC :

Lycra

PATTERN :

Straight

ACCESSORIES :

Bodysuit included

SEASON :

Summer

GENDER :

Female

Black color is used. Lycra fabric provides comfortable use. It has a plain appearance. The body is included in the product. Designed for summer use. Woman.
MARİNA Mayo Tesettür Mayo 1961 – Siyah
Marina mayo tam kapalı mayo tunik, pantolon, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşuyor. Ürün kaliteli kumaştan üretildiği için son derece dayanıklıdır. Bu da uzun yıllar boyunca kolaylıkla kullanım imkanı sunar. Kumaş yapısı ince olduğu için sudan çıkıldığında ağırlık yapmaz. Aynı zamanda su itici apreli ile kısa sürede kendiliğinden kurumaktadır. Marina mayo likralı tesettür mayo likralı kumaşı sayesinde suda rahat etmenizi sağlar. Ürün kaliteli ve ince dokulu kumaşı sayesinde uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Tuniğin kol ve pantolon’un paça kısmında aynı desenli kumaş kullanılmıştır. Bu sayede oldukça zarif ve modern görünmektedir.  
Ürün; pantolon, tunik, eşarp ve büstiyer olarak 4 parçadan oluşmaktadır.
Kumaş; %85 Polyester, %15 Likra
Resimdeki ürünün ölçüleri: Beden: S, Boy: 90 cm, Göğüs: 102 cm, Bel: 96 cm, Basen: 112 cm
Modelin Ölçüleri: Boy: 175 cm, Göğüs: 80 cm, Bel: 60 cm, Basen: 91 cm
Teslimat: Siparişiniz 24 saat içerisinde kargoya verilir.
Klor ve tuzlu sudan etkilenmez.
Su itici apreli.
Ağırlık yapmayan, uzun süreli kullanıma uygun dayanıklılığı ve kırışmama özelliği ile mayo için özel olarak üretilmiş kumaşa sahiptir.
İçeriğindeki likra sayesinde yüzme kolaylığı sağlar.
Kullanılan kumaşlar; Avrupa standartlarında laboratuvarlarda dayanıklılık ve ekolojik testlerden geçerek insan sağlığına zarar verecek madde içermediği tespit edilerek onaylanmıştır.
Tam Kapalı Tasarım Mayo
Tasarım tesettür mayo modeli S, M, L, XL ve 2XL bedenlerinde üretilmektedir. Kumaşı %15 likra, %85’i ise polyester olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda model de su itici apreli sayesinde kısa sürede kendiliğinden kurur. Bu sayede vücuda yapışma yapmaz. Kolay ödeme seçeneklerimiz ile tasarım mayo modeline hemen sahip olabilirsiniz. Marina mayo tesettür mayo modeli tam kapalı tasarım ürünlerimizdendir.
 

Made in Türkiye

ESTIMATED DELIVERY DATE OF THE PRODUCT

Other Countries


01 April Saturday-03 April Monday

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

Will Be Sent By The Store.

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

SIZE :
S
M
L
XL
XXL
QUANTITY :

Size Sold out!

$130.00

$82.99
BUY NOW $41.50
TAGS