Product Added to Your Cart

X
VIEW CART
CONTINUE SHOPPING

Off White Shawl 1020-03

PRODUCT DETAIL
REFUND CONDITIONS

PRODUCT CODE :

475719

COLOR :

Off White

FABRIC :

Crepe

PATTERN :

Straight

SEASON :

4 Seasons

FIT :

Length: 70-200

Off white color. It has a plain appearance. Suitable for 4 seasons. Length is adjusted according to standard size measurements.

Parla Parla Parla Parla dan alacağınız her ürünle TOGEMDER' e yardımda bulunacaksiniz.TOGEMDER bugüne kadar değerli yardımseverlerin katkı ve desteğiyle çok önemli toplumsal gelişme ve bütünleşme çalışmaları yapmıştır. İhtiyaç sahibi ailelerimize ayni -nakit yardımlar (Giyecek, yakacak, Gıda, ET),Öğrencilere burs yardımları, Bayanlara yönelik meslek edindirme kursları, İhtiyaçlı bölgelere ana okulları yaptırmak gibi çalışmalar yapmıştır.

Daha güzel günler için geleceğe hızla yol alan Türkiye toplumunun huzuru ve barışı için siz değerli hayırseverlerin maddi ve manevi desteğiyle hizmet alanlarımızı genişletmek ve etkinleştirmek arzusundayız.

Siz de bu iyilik bağının bir ilmeği olun. İnsanlığın umudu Türkiye’den parlasın!
ESTIMATED DELIVERY DATE OF THE PRODUCT

Other Countries


02 December Thursday-04 December Saturday

Delivery times may change due to pandemic(COVID-19) precautions taken by countries.

Will Be Sent By Sefamerve.

If you would like a refund for any specific reason about your product, you may return it in the first 14 days after the day that you have recieved your product. In Evening Dresses this time is 24 hours. All you have to do is log in to our website with your sefamerve user account and create a refund registration. For more detailed information about refunds you may check under HELP - SUPPORT and click the Refund and Order Canceling section.

Your refund process will be launched and completed within 3 to 5 working days, upon receipt of the item.

The product change procedure is only valid for orders inside Turkey.

QUANTITY :
 

$20.99
SPECIAL FOR TODAY $17.84
COLOR OPTIONS
TAGS