Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Kutül Amare Kayıtlara Geçen Son Zafer Metin Özdamarlar

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

517916

ÖZELLIKLER :

Yazar: Metin Özdamarlar Dil: Türkçe Yayın Evi: Eğlenceli Bilgi EAN: 9786050826289

TÜR :

Eğlence-Mizah Dergi ve Kitapları

Çanakkale’den kısa bir süre sonra yazılan bir kahramanlık daha vardır Osmanlı tarihinde… Diğer zaferlerden hiçbir eksiği olmayan hatta fazlası olan bu mükemmel zaferde; • Kısa süre içerisinde İngilizlere iki ağır darbe indirilmiş, • Hasta adam olarak nitelendirilen Osmanlı, İngilizlere unutamayacakları bir ders vermiş, • İngiliz tarihine bu kadar büyük çapta “esir” verdikleri tek savaş olarak geçmiş, • Erinden en üst düzey komutanına kadar müthiş bir kahramanlık destanı gösterilmiş, • Birinci Dünya Savaşı’nın belirleyici savaşlarından birisi olmuş, • İngilizlerin Çanakkale’de aldığı yenilginin rövanşı verilmemiş, • İnanılmaz kahramanlık hikâyelerine tanıklık edilmiş, Veee Osmanlı'nın kayıtlara geçen son zaferi olmuştur. Eğlenceli Tarih serisi olarak bu yeni, üzerinde dumanı tüten, mürekkebi kurumamış kitabımızda unutulmayacak bir başarıyı konuk edeceğiz sayfalarımıza... (Tanıtım Bülteninden)
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


07 Ekim Perşembe-09 Ekim Cumartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
 

$6.99
BUGÜNE ÖZEL $6.29

Bu Ürün Tükendi!

ETIKETLER