Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Talimül Müteallim

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

515011

ÖZELLIKLER :

Yazar: İmam Burhaneddin Ez-Zernuci Çevirmen: Ömer Faruk Kasadar Dil: Arapça, Türkçe Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 2 EAN: 9786059261791 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 16,5 x 23,5 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Sayfa Sayısı: 185 Basım Yılı: 2018

TÜR :

Eğitim-Öğretim Kitabı

Ta'limü'l Müteallim Osmanlının son dönemlerinde ders kitabı olarak okutulmuştur. On üç bölüm halinde düzenlenen Ta'limü'l Müteallim ilk bölümünde ilmin mahiyeti ve üstünlüğüne dikkat çekilir. Her Müslümanın bulunduğu konumun gerektirdiği bilgileri elde etmesinin farz olduğunu belirtilir. İkinci bölümde öğrencinin  Allah'ın rızasına kavuşmak öğrenme ve öğretme niyetiyle tahsile başlamasının lüzumuna işaret edilir. Üçüncü bölümde ders hoca ve arkadai seçimiyle ilim yolunda sebat etmenin gerekliliği vurgulanır. Ve buna benzer 13 konuyla kitap hitama erer.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


05 Şubat Cumartesi-07 Şubat Pazartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$6.00

$4.99

Bu Ürün Tükendi!

ETIKETLER