Ürün Sepetinize Eklendi

X
SEPETE GİT
ALIŞVERİŞE DEVAM ET

Arapça Dersleri Durusulluğatilarabiyye 4

ÜRÜN DETAY
İADE KOŞULLARI

ÜRÜN KODU :

515180

ÖZELLIKLER :

Yazar: Dr. F. Abdurrahim Dil: Arapça Yayın Evi: Ravza Yayınları Baskı: 5 EAN: 9280000004227 Cilt Durumu: Karton Kapak Ebat: 16,5 x 23,5 Kağıt Türü: İthal Kağıt Sayfa Sayısı: 160 Basım Yılı: 2019

TÜR :

Eğitim-Öğretim Kitabı

Bu kitap "Anadili Arapça olmayanlar için Arapça dersleri" isimli kitabın dördüncü cildidir. Bu kitabın amacı; sarf nahiv müfredat ve üslup yönlerini dikkate alarak Arapça'yı öğretmektir. yapılırken bütün bu yönler dikkate alınmalıdır.Bu kitabı okutacak hocanın aşağıdaki noktalara dikkat etmesini öneriyoruz:- Kitaba bakmaksızın derste geçen ana konulara giriş yapmasını.- Dersi okumasını okuma esnasında açıklamaları yapılan konulara dikkat çekmesini girişte üzerinde durmadığı konuları açıklamasını ve öğrencilere konuları anladıklarından emin olmak için sorular yöneltmesini.-Öğrencilerin gruplar şeklinde dersi uygulamalarını sağlamasını.- Öğrencilerin bütün alıştırmaları sözlü yapmaya katılmalarını sağlaması ve sınıf dışında da aynı alıştırmaları yazılı olarak hazırlamalarını istemesi. Dinine ve kitabının diline hizmetinde bizi muvaffak kılmasını ancak Allah'tan diliyoruz.
ÜRÜNÜN SIZE TAHMINI ULAŞMA TARIHI

Diğer Ülkeler


09 Ekim Cumartesi-11 Ekim Pazartesi

Ülkelerin aldığı pandemi önlemleri dolasıyla teslimat süreleri değişiklik gösterebilmektedir

Sefamerve Tarafından Gönderilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. İade etmek için sitemiz üzerinden sefamerve kullanıcınız ile giriş yapıp iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

İade ile ilgili ayrıntılı bilgi için YARDIM - DESTEK bölümünden İade ve Sipariş İptal bölümüne tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz.

MİKTAR :
$6.00

$4.99

Bu Ürün Tükendi!

ETIKETLER